+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Visoka temperatura

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011

Exclamation Visoka temperatura

drage mame,

Kako vi skidate temeraturu?
    Doktor nam je rekao da je virusna infekcija posto je iskljucio sve ostalo, a temperatura nam je isla do 40 prvi dan a danas se ukopala na 38,5 i pada samo malo posto dam ili sirup ili cepic. da ne pominjem da sam uz to kombinovala tusiranje mlakom vodom, susenje pamucne pelene na detetu, mokre carapice, maramice na celo, itd. Jede na misice a o pijenju tecnosti da ne govorim, odbija, slini, valjda nam opet i neki zubi rade.

Ako imate neki savet, poruku - sve je dobrodoslo, ne znam kako da pije vise i kako jos da skidam temp.

Datum pristupanja
    Feb 2011
    bolje nam je.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Joj draga ja tek sad videh ovo :/

Uzas jedan, pa od cega tolika temperatura?

Mi smo pre neki dan imali, ali je isla do 37,8...
    A kad bi skocila vise, ne znam sta bih, usr**a bih se :/

A kad bebu treba odvesti odmah u hitnu npr, sa koliom temperaturom?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Za visoku temperaturu komova rakija najbolje resenje.Ali domaca,jaka,pravljena.Samo se masiraju stopala i dlanovi i temperatura pada za nepunih sat vremena.PROVERENO!Mom sinu samo sa rakijom skidam,nismo do sad,hvala bogu morali da uzimamo lekove.Nedavno je zbog zubica imao skoro 40,ali za pola sata spala i nije se vise vracala.Eto nadam se da ce ovom nekom biti od koristi!

Datum pristupanja
    Feb 2011
    Ispostavilo se da ima upalu uva, ali se to videlo tek na drugom pregledu, sto smo lako regulisali Sinacilinom. Posto mu je pao imuni sistem, u medjuvremenuse osuo u i oko usta, dobio male aftice te je jeo kao vrabac tri dana, samo mleko, eventualno redak griz na flasicu. Grozota. Silom smo mu davali tecnost, spricem dva dana posto nije hteo ni da pije. U-Z-A-S.
    @dalija - zubi teraju temp do 38, preko toga je sigurno neki virus.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Ma znam da temeperatura zbog zubica ide do 38.Ja rece,skoro 40,bilo je tu oko 38,jer za dva dana izbila 4 zuba odjednom.Temperatura trajala samo te noci dva sta.
    Bilo kako bilo,komova rakija je extra za temperaturu.
    P.S.Joj valjda uvce nije bolelo!!!!Grozna je upala uva,tako pritajena i podmukla!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Veliki pozdrav ...Mene zanima da li moze nosic da curi od zubica posto nam izbijaju tri odjednom??? ...temperaturu nemamo i ne kasljemo ...

hvala unaprijed!!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove