+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 6 od 6

Tema: majcino mleko i dohrana za blizance

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

majcino mleko i dohrana za blizance

anja i nemanja piju moje mleko ali ga nemam u dovoljnoj kolicini za oboje!piju po 60 ml na tri sata a ja imam na tri sata 40 ml ali izmuzem mleko aventovom pumpicom.a sike samo nocu jer tad imam najvise vremena za njih!uglavnom dobro napreduju imala sam vise mleka u bolnici ali od carskog reza nisam mogla da sedim a ni da se izmuzem pa mi se mleko smanjilo.pijem pivo pa mi nadodje vise ali nemogu stalno da ga pijem nisam pivopija hahaha nego drage recite vi meni da li j e ovo pametno?mislim na to da nastavim da se izmizavam i dajem tako ili da im vise dajem da sike?i da oboje hoce da sike tako da je to skroz izvodljivo osim sto nemam puno vremena da siki jedno pa drugo jer su uglavnom gladni u isto vreme

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    E namam kr...
    Pa gle, stavljaj ih sto cese da sike, jer to ti je fazon ponuda potraznja...

A ako bas nemas dovoljno za oboje, uvedi dohranu... Jbg, i meni je mali od 10og dana na dohrani... A i siso je malo po malo, sad mu sika dodje kao uzina ili nocu kad se probudi, da ga zavara...

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    posalji dragog do zdrave hrane na kablaru ( blizu ti je ) neka ti kupi BOZU jaaako je dobra za mleko ...
    kazu da cak ume da povrati mleko koje je nestalo iz sika...
    umesto piva udri po tome...
    malo je groznog ukusa al sta da ti kazem...izdrzi...( pocecu i ja ponovo s tim) volem kad su mi sike pune...pa maloj kako zune ...ona siki ...
    LJUBI IH OBOJE ...
    i daaaa...ja bi forsirala malo vise sike...kazu da bebice navuku mlekce...al opet ...nemas bas ni vremena za to...jbg
    ljubam t eeee
    i love to love just let me

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Sto vise ih drzi na sisu na tri sata jedino ako spavaju nebudi ih da sisaju.... Najbolje je da nejedu u isto vreme zavisi kako si ih navikla. Sto vise beba sisa to vise mleka imas ljubi bebice

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Sto vise na sisu vise mleka ima kad beba siki nego kad pumpica izmuze kisss...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    mama m, ja imam blizancice, pokusaj da naucis bebe da sisaju, nijedna pumpica ne moze da izvuce mleko kao beba, pa ako to uspes onda ih prvo podoj, pa tek onda dohrani. ja sa mojima tako radim i sa 5 dosli smo do 2 dohrane po 50ml dnevno. kolicina mleka se povecava shodno potraznji, a za njih je to najbolja hrana. I pivo??? Pa to je alkohol koji dopire u mleko, boza je super, a postoje i cajevi namenjeni dojiljama, vredi pokusati.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove