+ Reply to Thread
Strana 1 od 5
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 47

Tema: Kako ste se osećale kad ste saznale da ste trudne?

Threaded View

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Kako ste se osećale kad ste saznale da ste trudne?

Ja sam uvek mislila da neću tako lako zatrudneti zbog neredovnih ciklusa i kad mi je kasnila nisam odmah posumnjala na trudnoću. Kad je prošlo nešto više od nedelju dana kupim ja test, pročitam upustvo, obavim sve što treba i pripremim se da čekam desetak minuta. Kad ono posle par sekundi dve linije da ne mogu biti jasnije. Malo je falilo da ne ciknem od sreće ( bila sam sama pa bi bilo bezveze)
    Čim me je suprug video odmah mu je bilo jasno,nisam morala ni reč da kažem...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Znala sam da sam trudnjaca, od samog pocetka...radili smo na tome zdusno. ha ha ha Ali odmah prva propustena i to je to...Bila sam presrecna, neobicno lepo sam se osecala i rtakav osecaj me je drzao do porodjaja, a tata, tata kao tata, poludeod od srece.

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    E pa lako je bilo vama... Ja dobro uzorno dete zavrsava fakultet, sve lepo sjajno, zabavlja se kao sa nekim deckicem i tako... Kada eto smotao me na brzaka nisam ni znala sta mi se desilo!
    Cim mi je zakasnila prva menstuacija(koja je inace bila tacna kao svajcarski) odmah sam znala! Ja sam bila jako srecna kao i moj tada josuvek momak. Sa roditeljima je bilo malo povuci-potegni, uglavnom sa tatom, ali sada su najsrecniji baka i deka na svetu!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Sve se lepo završilo! Bitno da ste se obradovali!
    Da li si uspela da završiš faks ?

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Radim diplomski!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Super, cini mi se da je kod mene bio drugaciji slucaj, moj tata se najvise obradovao, mislim posle mene i mog sada supruga...on je covek mislio da se nikada to nece desiti.10 godina sa jednim momkom i sad promenila momka... sada jos moram 10 godina da cekam...to su bile njegove reci, na svu srecu nije morao toliko da ceka.

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Mene i mog tadasnjeg decka trudnoca nije iznenadila, ali moja mama je bila smesna. Mi joj saopstili radosnu vest, a ona me pita: Kako? Pa nisi se jos ni udala? Smejali smo se posle svi zajedno, a i danas se toga rado setimo Tata je bio presrecan! Njegova mladja mezimica ce imati bebu!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Tako je to sa tatama, bila sam mezimica ali starija...U to vreme brat je uveliko planirao vencanje jer je snajka bila trudna... a onda dolazim ja kao kec na jedanaest....bili su presrecni...i jako razocarani zbog toga sto je moj brat napustio fakultet...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moj muz i ja smo imali po 34 godine i posle 4 meseca zabavljanja odlucili da je to ono pravo i da treba da pocnemo da 'radimo' na bebi. Posle 2 meseca, kada je menstruacija kasnila oko 10 dana, odlucili smo da uradimo test - i saznala sam da sam trudna! Od uzbudjenja nismo mogli da pricamo! Secam se osecaja - kao juce da je bilo, a od tada je proslo 5 i po godina!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Najsrećnija na svetu kao i muž

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove