+ Reply to Thread
Strana 3 od 5
PrviPrvi 1 2 3 4 5 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 47

Tema: Kako ste se osećale kad ste saznale da ste trudne?

Junior Member Bojana Valjevo's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao Ivka Pogledaj post
    Jao, kad sam saznala da sam trudna bila sam mnogo ponosna,u startu sam htela da odmah imam veliki stomak.
    e tako je i sa mnom bilo,to je bio prelep osecaj i htela sam odmah da se to primeti na meni.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    citam ovo kako smo se oseclale kad smo saznale da smo trudne i pitam ja muza:"Kako si se osecao kad sam ti rekla da sam u druogom stanju?"A on kaze:"Ja sam zano ali sam se pitao kad ces ti skapirati..bio sam sav bitam prvi put sam ja u pravu..."xxaxaxaxa

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha....
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    I kod mene jje bilo tako , jedan pogled je bio dovoljan da skapira šta se dešava, ali nema potrebe žaliti za nečim što je prošlo.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    e ja msilim da se zena od tog momenta menja skroz...os saznanja da nosi nesto u sebi....

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Zorana tu si skroz u pravu, osecej je neopisiv, ponosan.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja se uvek raznežim kad vidim trudnicu ali na svojoj koži samse uverila da su ljudi mahom neosetljivi, ne propuštaju te kad si u redu u pošti napr, čak i kad blešti ona nalepnica "Prednost trudnicama"...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    To da,bas su nevaspitani sto se toga tice.....Trudnica nema nigde nikakvu prednost iako joj stomak strci do zuba....bas smo nevaspitana nacija.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ajde što nemaju prednost, već što sam ja svako jutro kad krenem na posao strahovala da me na pešačkom ne udari auto! Možete misliti, neće niko da stane da pređem ulicu! Pa to je sramota! Znala sam i okasniti na posao čekajući pogodnu priliku da pređem ulicu a da me neko ne pokupi! Dzabe vam i stomak do zuba i sve!
    I to, znao je zapadati sneg ili kiša, i oni te gledaju kako stojiš i čekaš a neće da stanu da pređeš! Sramota!
    Evo sad se iznerviram kad pomislim!

A malo sam skrenula sa teme

Kada sam saznala da sam trudna bila sam zbunjena! Toliko zbunjena da nisam reagovala uopšte... nisam mogla da verujem, jer smo, verovali ili ne, samo jednom pokušali da napravimo bebu i nisam mislila da ćemo uspeti iz prve!
    Ipak, drago mi je da jesmo!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Ajde što nemaju prednost, već što sam ja svako jutro kad krenem na posao strahovala da me na pešačkom ne udari auto! Možete misliti, neće niko da stane da pređem ulicu! Pa to je sramota! Znala sam i okasniti na posao čekajući pogodnu priliku da pređem ulicu a da me neko ne pokupi! Dzabe vam i stomak do zuba i sve!
    I to, znao je zapadati sneg ili kiša, i oni te gledaju kako stojiš i čekaš a neće da stanu da pređeš! Sramota!
    Evo sad se iznerviram kad pomislim!

A malo sam skrenula sa teme

Kada sam saznala da sam trudna bila sam zbunjena! Toliko zbunjena da nisam reagovala uopšte... nisam mogla da verujem, jer smo, verovali ili ne, samo jednom pokušali da napravimo bebu i nisam mislila da ćemo uspeti iz prve!
    Ipak, drago mi je da jesmo!
    xaxaxaxax pa reci osecaj skroz cudan,zbunjena si uplasena,smusena sta sadI taj moment traje ali bas traje.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove