+ Reply to Thread
Strana 2 od 5
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 47

Tema: Kako ste se osećale kad ste saznale da ste trudne?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Osećali smo se predivno jer se naš san ostvario!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Da budem iskrena ja sam dozivela sok, posle prica kako mi je materica visoko, ovo ono ja sam digla ruke od svega, ali ja i moj dragi nismo se pazili i beba se desila.
    Mesec daana sam bila kao manita sa glavom punom briga.
    Sada sam presrecna puna neke brige, sta ce i kako ce biti, ali kada osetim crva kako se meskolji sve zaboravim...
    Moj dragi kada je prvi put osetio bebu, klecnuo mucenik od nekih emocija, srece, neznam, uplasila sam se da ce mu srce puci...

Junior Member Anna's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Mi smo bili u vezi vec dve godine i trebalo je da se vencamo onda kada ja ostanem u drugom stanju ( ja sam insistirala na tome) od 01.01.2009 smo zajednicki doneli novogodisnju odluku da je vreme za bebu... I naravno odmah krenuli na posao
    Iskreno ja podsvesno i nisam bas bila odusevljena iz jednog glupavog razloga finansijske vrste (i ja i suprug bez sigurnog posla i jos podstanari).
    U martu meni kasni 15 dana. Ni pomisao a da sam trudna. Sa drugaricom pricam telefonom i jadam joj se kako mi kasni a svi siptomi PMS-a su tu.... Ona crce od smeha i vice "trudna...trudna...trudna" i natera me da kupim test... Sutra ujutru odlazim da kupim test i..... dve crtice pojavise se u sec. Ja jos uvek neznam sta me snaslo... Otrca do komsinice koja bledo gleda onaj test i njoj nije jasno... Ne dopire nam do mozga da sam ja trudna
    I iskreno dugo u glavi nisam bila svesna da sam trudna... A suprug je to prihvatio kao da sam rekla Dobar dan

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja kada sam ostala u drugom stanju jednostavno sam znala, nije mi bio potreban nikakav test nazalost ta trudnoca je prekinuta u trecem mesecu ali kada sam saznala bila sam najsrecnija osoba na svetu !!!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010

Wink

Kako je lep taj osećaj. Jedva čekam da ga ponovo doživim. A tek kad beba počne da se migolji po stomaku.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Najlepsi osecaj na svetu kada mali punoglavci pocnu pomorsku bitku u vasem stomaku... posebno mi je bilo interesantno kada je poslednjih 2,5 meseci Pipi upirala nogicama u dijafragmu, pokusavajuci na usta da izadje, a Laza je za to vreme udarao zucno u besiku... stomak mi je podeljen na dva dela koji su se sirili i mrdali u razlicitim pravcima...bilo je extra iskustvo, ludnica, ljudi su se na ulici smejali ovim malim strokavim bebama u stomaku ( tako ih je Aci zvao)...inace ove bube kalakace su bile m irne i mogla sam da spavam citavih 1-2 SATA DNEVNO...PRVA trudnoca je bila skroz super i cool, i ja sam se divno osecala tada i bila sam kao mali sportski tenkic, ali mi je bilo divno!!!!!!!!!!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    bila sam zbunjena zacudjena zapanjena sta sad???????....pitala sam sebe milion puta da li ja to zelim ili ne sta gubim...i tako je to bilo nekoliko dana a onda preko noci...jeeeeeeeee...zelim bebu .....i tako ...takom devet meseci trudnoci bilo je svega cak i kad sam otisla da se porodim ...ali kad sam se porodila shvatila sam da je to to da zelim bebu vise od svega i da mi nista vise nije bitno....sad njegov osmeh ,kupanje,zubice,pa cak i usranu guzu ne bih menjala..ono je moja lutka...ne kajem se jako sam srecna i to je ono sto me zaokruzilo..moja mali missss.......

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Jao, kad sam saznala da sam trudna bila sam mnogo ponosna,u startu sam htela da odmah imam veliki stomak.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ja sam u trecem mesecu saznala da sam trudna.Najgore od svega je sto sam krupna pa se to uopste nije ni primecivalo.Tih tri cetiri meseca sam bila okupirana raznim obavezama,nisam imala minut mira tako da sam sasvim zaboravila da mi kasni vec tri meseca.A sto je najgore u tom perijodu sam trenirala boks posto sam sa osamnaest godina postala majka,iz skolske klupe pravo na porodjaj.da tog dana nisam posle treninga primetila dve tri kapi krvi na donjem vesu,ko zna sta bi bilo....mada sada je sve ok,mojoj bebi ocito to nije smetalo posto je jako ratoborna i samo bi nekog da rukama i nogama mlati.
    a i u stomaku nije bila bolja.secam se kad tako uvece legnemo sa suprugom da odgledamo neki film kad odjednom moj stomak pocne da se ljulja,kao u horor filmovima kad nesto pokusava da izadje iz stomaka...to je jako neprijatan osecaj....tako da sam jedva cekala da se porodim.mada sad mi je gore nego tad.
    Last edited by sandra kika jovanovic; 09-13-2010 at 03:51.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Ivka Pogledaj post
    Jao, kad sam saznala da sam trudna bila sam mnogo ponosna,u startu sam htela da odmah imam veliki stomak.
    xxaxaxaxaa a ja sam imala osecaj da mi je stomak do zuba ...da moram stalno da nosim carape i da ne smem da diram stomak da ne bih povredila bebu...xxaxaax kad se samo setim...a onda sam bila u fazonu da li sam ja za bebu da li je zelim..ali sada posle 6 meseci od porodjaja radjala bih non stop ...ali cvrc..stani mali...))

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove