+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Flasice i cucle

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011

Flasice i cucle

Koristila sam bebelak,a sad sam uzela Aptamil1.Ne,meni rece pedijatar,odlicno sve,nema potrebe da se dolazi samo da joj radim vezbice s vremena na vreme,ono kad pravis lukove nogicama,eto ne znam ni ja zasto,i to je to.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa eto... Aptamil je inace najkvalitetnije mleko, i moja sestra ga je pila pre 17godina, kad ga kod nas nije ni bilo...
    Al vidis, moj mali od njega ima grceve i ne kaki po tri dana... Videcu sa doktorkom d ali da probamo aptamil comfort ili da predjemo na Nestle NAN...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Kad sam bila u apoteci,zena mi je rekla da je na prvom Aptamil,pa Impamil na drugom mestu po kvalitetu,bebelak je na 3.Ja sam bila ubedjena da je sve to marketing,racunajuci da tu ne bi smelo da bude odstupanja od kvaliteta,ali evo licno sam se uverila da nije tako.Od kako ga pije,samo jede i spava,manje place,manje se grci....ne mogu da verujem.E,kazi mi one Nuk flasice koje si rekla da kupujes,jesu li to one siroke ne one standardne duguljaste,i imaju cuclu kao oblik bradavice,a ne anatomsku?Hocu da probam sa tim flasicama,sad ionako moramo da menjamo prelazimo na vecu kolicinu za par dana,pa rekoh da uzmem njih,u pravu si mnogo su interesantnije.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove