+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 31

Tema: Različiti stavovi u vaspitanju deteta

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ajoj, teško meni kad do toga dođe, ja i moj dragi smo dva različita sveta po pitanju mišljenja, da se ponekad pitam kako se uopšte slažemo sve ove godine... ali guramo ... što se tiče vaspitanja, kod nas je baš suprotno, ja sam za to da dete treba ponekada dobiti preko guze, dok se on žestoko tome protivi, ali ko zna, možda i sam promeni mišljenje kada do toga dođe...
    Iskreno se nadam da se neće dešavati da jedno drugo ne podržavamo u stavovima koje budemo zauzimali prema našem detetu, jer tako dolazi do najvećih problema u vaspitanju deteta... ako ja kažem da nešto može ili ne može, a on se ne složi sa mnom, dete će uvek "hvatati krivinu" znajući šta prolazi kod mame a šta kod tate...
    Treba biti dosledan, i treba svog partnera podržati pa makar se i ne slagali sa određenom odlukom u datom momentu...
    To se posle može raspraviti nasamo, ali nikako pred detetom, jer pred njim uvek moramo nastupati sa istim stavom!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    jako je tesko vaspitati dete,zahvalna sam roditeljima sto su me vespitali i sto su ulozili mnogo truda posebno majci jer mislim da je vise ona zasluzna za sve to.Kako cu vaspitavati dete ne znam nisam pametna kako ga usmeriti sta je dobro kako bi opstao u ovoj ludnici.Batine su neizostavne ne svaki dan ali za ponekad zasto da ne?

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ma naravno... a kad pomislim, ne znam kako i ja ispadoh ovako "normalna" i vaspitana, jer ni u moje vreme nije ništa bolje bilo, možda tu igra ulogu i genetika, ko zna? Mada, najveći vaspitač je pljeska po potrebi, ali samo po debelom mesu, tj.po guzi! Zgrozim se kad vidim da neko udari dete po glavi, e tad bih uzela motku pa preko leđa tog roditelja! Dete se nipošto ne sme po glavici udarati, ali po guzi im neće naškoditi..."a čim ne škodi...znači da koristi...
    ja ne znam zašto sam ovo ispričala" (Lane Gutović)

Datum pristupanja
    Aug 2010
    jedan je Lane!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a znate kako kazu "dete mnogo milovano nije dobro vaspitano "

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Zasto?
    Pa mozda je tacno mada sve zavisi od deteta.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Mora malo da se udari ne da se odvaljuje od batina ali po malo zasto da ne?Ja sam primetila da vec sad krece sa sarmiranjem sa osmesima i rpuza ruke da ga ne grdim,a kad se naljutim i pocnem da vicem smeje se taco hoce da me sarmira da je on dobaar.Ali nikako ne mogu da podnesem kad mu uzmeme nesto sto ne sme da stvalja u usta a on pocne da plac eznaci moraju da se uvode neke mere.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja samo podignem kazi prst i on zna,nema zezanja!!!! par puta je dobio po guzici i dobro je naucio kada je kraj zezanju,bio kaznjen tako sto ma koliko mi se srce cepalo nisam ga uzimala i grlila posle tih pljuski koje usput nisu bolne ali za njega je to strasno,pa zamislite mama mu ne da da lupa po tv/u i dvd,da izvrce zvucnike i da ne pricam...ali prst izgleda deluje!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    i ja podignem prst ali on uzme prst i stavi u usta.Nekad odolim i nastavljam sa grdnjom a nekad se sva istopim pa kao med je.Sad kad mu nije nesto potaman i on podigne ruku i mase rukom

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha.......mene Kika po kratkom postupku kulira na bilo koje moje kritike.Kada je stavim da sedi kod mene i sad joj pustim crtani a ja se kuckam,cim vidi da kuckam na tastaturu pdma i ona pocne da udara.1 000 puta joj ponovim "nemoj Kiko" ali me maksimalno iskulira i posle 2 min opet.Tad je udarim po ruku(polako naravno)cisto da joj skrenem paznju i ona odma rukada po mom licu,kao da me bije.E tad je udarim po dupe i u krevet,ali je posle minut uzimam jer me srce zaboli kad pocne da place i vice 'mam'!!!!!
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove