+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Igračke za bebu u ovom uzrastu

Junior Member Pustinjski cvet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011

Igračke za bebu u ovom uzrastu

Kakve igračke koristite i čime se vaše bebe zanimaju?

Ja svojoj bebi dajem zvečkice i grickalice, jer je muče zubići, uglavnom igračke koje može da stavlja u usta a da se ne povrijedi. Naravno tu su i one gume igračkice, ali one joj brzo dosade. U suštini za svaku igračku beba izgubi interesovanje neko vrijeme, pa kada je zaboravi ja joj opet dam da se igra i tako stalno vrtim par igračkica....

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Joj ja sam mom nakupovala i zvecaka, i glodalica, ali to ga kratko drzi i cao... Cak ni ne grize xD Ali zato plisane igracke, urnisa ih, bas ih voli...
    A sad mu je glavna zanimacija da sutira projektor sto je okacen na krevetac... Jos ima dugmence sa strane da se pali, kako je on to izvalio pojma nemam, i nogom ga pali gasi, i tako, samo cekam kad ce da ga polomi... Blesavac...

Junior Member Pustinjski cvet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Heheh, moja beba šta god dohvati u ruke razvali, tako da joj dajem samo one stvari kojima ne može ništa.

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    ako moze nesto sto ne spada u igracke - super, npr, kutija od kreme (kartonska), mutilica, korpica sa stipaljkama (ovo je svaki put 20minutni hit, izvadi/ubaci), kupili onih 100 loptica, kao sto ih imaju u igraonicama, raspemo po kuci i - ludilo, magneti za frizider (kupili u pertiniju, ekoloski i netoksicni), sve sto nije ostro, ne moze se progutati, tesko ili toksicno.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove