+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 22

Tema: Porodila se MAMA M

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    samo dam vam jos kazem posto vidim da je barbarica napisala da se poradjam bez epidurala.ja sam odusevljena prirodnim porodjajem!ne znam kako je sa epiduralom ali ovaj porodjaj koji sam ja imala kao da sam bila na anesteziji nista me nije bolelo nisti sam se bila poplasila ama bas nista nista...........evo ovako celu pricu da vam ispricam!

u 23 11 jula sam dobila bensedin inekciju da mi se grlic omeksa i da dobijem jace kontrakcije(do dat sam ih imala na desetak minuta)tad sam bila otvorena skoro5 prstiju.ujutru su mi radili ctg nista specijalno kontrakcije sam imala na 7 8 minuta nisu bas nesto bilo bolne mogla sam da hodam normalno.onda oko osam je bila vizita i nacelnica ljiljana avramovic u zemunu me je pregledala tad sam vec bila na stolu leskarila i rekla je da cu brzo ali posto sam jos uvek imala vodeljak da ce oni da ga probuse.bolovi su mi se malo po malo ucestali na 5 minuta otprilike i u pet do jedanest su mi probusili vodeljak nista nije bolelo cak ni pecnulo.onda su mi poceli veci bolovi ali kao za inat ja sam bila okrenuta na desnom bogu na stolu za porodjaj nisam mogla da mrdnem niti da pozovem babicu da me okrene vec sam morala da vicem aaaaaa da bi dosla da me okrene i onda su me okrenuli i svi su se skupili i tako je dva valika napona anja izasla!nemate pojma nista aman bas n ista me nije bolelo,babice su me sirile da nebi morali da me seku.mada kad sam gurala nazalost ispustila sam vazduh da bi uhvatila novi da bi je lakse izgurala i onda je anja imala tahikariju kad se rodila.cim je izasla cula sam je da place i cula sam babicu koja je uzela kad je rekla jao sto je slatka devocica!bila sam presrecna ne samo sto sam je rodila vec sto sam rodila devojcicu!!!!onako raskrecena na onom stolu pocela sam da se smejem od srece a babica je pocela da hvata drugu bebu.mada se neca zapetljao oko pupcane vrpce jednom oko tela i jednom oko ruke a meni se grlic zatvorio a nisu mogli da ga izvade! ja sam inace dobila i druge kontrakcije ali nije izlazila beba vec posteljica u kojoj je bila anja.i tako da su odmah napravili uzbunu u porodilistu jer beba nije mogla da se rodi prir

onda je doktor perovic zvao nacelnicu da je p[ita da li odobrava carski rec i ona je pitala da li ima sanse da ga izvade vakumom dr je rekao da nema hvala bogu i onda su me odveli na hitan carski rez!stavili su mi kateter sugavi i dali anesteziju!onda su poceli........probudila sam se jedva sam dosla do vazduha mislila sam da cu se ugusiti.nije ni prosao ni minut jedva sam dosla do daha i skupila snage da pitam za bebe da li su dobro rekli su mi da su dobro i onda sam klonula u san.odveli su me u sobu i cim sam dosla sebi pocela sam da brbljam da me boli stomak otkidao me je!trazila sam nesto za bolove!dali su mi inekciju za bolove i prikacili me na infuzuju!onda sam jedva zamolila neku od sestara da mi da moj telefon da se javim mojima da nebrinu.dok sam ja upalila tel i nasla br od muza i dok sam smogla snage da kazem porodila sam se muz meni znam zvao je bolnicu i rekli su mi.mada nije znao nista za bebe kako su i ostalo nisam ni ja znala pa sam tek posle saznala da ce ih poslati na institut u beograd.i tako kad sam upalila tel poceo je da zvoni ja je javim ali nemogu da pricam pa sam svima prekidala vezu pa sam ih posle zvala da im objasnim da nisam mogla da pricam!sve u svemu konacno se zavrsilo vreme u bolnici je tako sporo prolazimo nemate pojma pustili su me u nedelju a konce su mi skunuli u utorak!evo danas je drugi dan da mogu na neki nacin mogu da hodam normalno!svaki dan je ve bolje i bolje!i tako ti je prica koju sam ja prozivela u zemunu!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    joj mila imas srece pa je bio perovic...ON JE PO MENI NAJBOLJI TAMO ...da nije on bio...ko zna NEDAJ BOZE...mozda bi i upotrebili vakum...
    sto se tice rane...ja ti savetujem kantarionovo ulje...ako treba donecu ti ..sta god da ti zatreba...samo reci gde...
    inace ...NAMERNO NISTA NISAM HTELA DA PISEM dok se nisi oglasila...SAD MIRNE I HLADNE GLAVE MOGU DA TI KAZEM...
    CESTITAM MAJKO OD SRCA... NEKA SU TI MISICI ZIVI I ZDRAVI ...OBOJE...ljubi u=ih umesto mene...
    i jos nesto ...
    draga moja ako zatreba ista ...sobodno mi reci ...ja sam ti tu za min dva...
    LJUBI IH PUUUNO UMESTO MENE
    i love to love just let me

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Mina drago mi je da te i ovde vidim... Mi smo se vec cule fonom pa znas vec sta i kako Svaka ti cast, prava si zena zmija .... OD SRCA SVE NAJLEPSE TEBI I MALIM ANDjELIMA, DA STE MI ZIVI I ZDRAVI 10000 GODINA :***
    Last edited by Barbarica; 07-24-2011 at 00:08.

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    cestitam mama m od srca

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    E Mina pa cestitam ti od srca,veliki poljubac za tebe i ta dva andjela!!!!! ))) :****

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Cestitamo i mi ...
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zverka Pogledaj post
    joj mila imas srece pa je bio perovic...ON JE PO MENI NAJBOLJI TAMO ...da nije on bio...ko zna NEDAJ BOZE...mozda bi i upotrebili vakum...
    sto se tice rane...ja ti savetujem kantarionovo ulje...ako treba donecu ti ..sta god da ti zatreba...samo reci gde...
    inace ...NAMERNO NISTA NISAM HTELA DA PISEM dok se nisi oglasila...SAD MIRNE I HLADNE GLAVE MOGU DA TI KAZEM...
    CESTITAM MAJKO OD SRCA... NEKA SU TI MISICI ZIVI I ZDRAVI ...OBOJE...ljubi u=ih umesto mene...
    i jos nesto ...
    draga moja ako zatreba ista ...sobodno mi reci ...ja sam ti tu za min dva...
    LJUBI IH PUUUNO UMESTO MENE
    draga doji ti meni na kafu jer ka mi muz ode na posao smorim se ziva!ja sam ti na kablaru kod igralista tacnije kod baraka tacnije bb zadnja kod pekare.svrati na kaficu!kako ti je sonjica?

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Mina drago mi je da te i ovde vidim... Mi smo se vec cule fonom pa znas vec sta i kako Svaka ti cast, prava si zena zmija .... OD SRCA SVE NAJLEPSE TEBI I MALIM ANDjELIMA, DA STE MI ZIVI I ZDRAVI 10000 GODINA :***
    hvala draga i tebi jos jednom

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama m Pogledaj post
    draga doji ti meni na kafu jer ka mi muz ode na posao smorim se ziva!ja sam ti na kablaru kod igralista tacnije kod baraka tacnije bb zadnja kod pekare.svrati na kaficu!kako ti je sonjica?
    SONJICA KO BEBa RASTE I ZAJE....
    a ne bi da te jos ja sad davim ...mogu samo da zamislim kako ti je ...
    jel ti ko pomaze...bar malo ???
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    draga ne osim muza niko.

kad on ode na posao ja sam sama sa njih troje a iskreno da ti kazem i bolje navikla sam ih da kad ih okupam odmah i zaspe.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove