+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 18

Tema: Meteoropata

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Meteoropata

Na žalost primetila sam da ove turbulencije u atmosferi, nagle promene vremena i vazdušni pritisak itekako utiču na mene pa me boli glava, spava mi se ili teško dišem pred kišu. Nekad mi se čini da mi srce igra ping pong! Da li se to i vama dešava nekad? Šta tu čovek može da učini da ublaži siptome?

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    U principu ne mozes mnogo, ali mozes da iznadjes delove dana kada ti je mnogo bolje pa da napunis baterije...Mislim da se to svima dogadja, neko je kao to oni kazu senzibilniji, eto ja sam supruga vozila u hitnu pre neki dan zbog toga...Nije nista srasno, samo treba da lociras problem i pokusasa da mu se prilagodis ako vec ne mozes da ga otklonis.Jedi dosta svezeg povrca , sezonskog da napunis baterije... jedi redovno i pij dosta tecnosti...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nisam te ni pitala kako se tvoj suprug osećao, šta su u hitnoj uradili i šta su mu rekli. Ja i dalje imam problema i moraću kod lekara, nema mi druge.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa, njihov odgovor na sve je , smanjite stres( dugme okreni na 1 ili 1/2) redovno spavajte, uredite obroke odmor i fizicku aktivnost, smanjite pusenje ili jos bolje prestanite da pusite.Kada to biometeoroloski uslovi kazu, vi nemojte da izlazite.Naravno da bi sve to uradio treba da imas zivce kao konopce ili bar da budes u najmanju ruku autista...a ko ce da ide na posao i da obezbedi porodicu?U krajnje sklucaju koji ce doktor otvoriti bolovanje i na osnovu kojih nalaza?Ljudi moji svi smo u predinfarktnom stanju, posle svega sto nas je zadesilo, dnevni problemi, veci ili manji, kriza, otpustanje sa posla... sve to utice na ljude, pa, jos i ovo vreme!Zato uradi sve analize koje mozes, zakazuj sve sto mozes da bi bila mirna sa jedne strane, a, sa druge da znas kako da se postavis kasnije.Proveri srce, pluca, prohodnost, kapacitet, abdomen i stitnu zlezdu, uradi analize krvi, alergo test...A ko dobijes neku terapiju pridrzavaj je se...Sta da ti kazem...o sebi moras da vodis racuna, ako to ti ne radis ko ce?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja jesam pod stresom već duže vreme ( a ko nije) ali nikad se nisam ovako loše osećala. Sve čekam da se ustali malo vreme, ali ne vredi.

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    I ja sam meteoropata. Kad su kisni ili jako topli dani ili se menja vreme meni je jako lose. Imam vrtoglavicu, troma sam a moj ionako nizak pritisak skroz padne. Lekari su mi savetovali da ne ustajem naglo, pogotovo kad se tek probudim jer mi se može desiti da padnem. Narvno da su mi preporucili i zdravu ishranu i svakodnevne setnje, ali... stvarno ne znam kako da sve postignem

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Drage moje veoma tesko, prosto fizicki nije moguce postici sve u toku dana jer na zalist on traje samo 24 casa, meni boga mi nedostaje 5 do 6 sati dnevno...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja sam ranije imala tegobe kao ti Nataša a sad je gore, imam lupanje srca, aritmiju, neko stezanje u grudima, teško dišem...

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pod hitno kod lekara ! !

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Proveri stitnu zlezdu-hormone T3, T4 i TSH, jer i ona moze da da takve simptome.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove