+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Letovanje sa bebom

Super Moderator YUMAMA's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Letovanje sa bebom

Drage mame, da li se spremate da ovog leta sa svojom bebom krenete na odmor? Koju destinaciju ste odabrale? Šta ćete da ponesete na put? Ukoliko ste već bili sa bebom na letovanju, podelite sa nama svoja iskustva

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Mi smo prosle godine sa bebom od 9 meseci bili u Grckoj,Leptokarija i divno smo se proveli.... Putoali smo autobusom,ja sam bebi tamo kuvala kao i kod kuce uostalom u njegovom multipraktiku na pari,hranu tamo kupoala,on je jeo nikad bolje,put koji je mene i najvise plasio je super proveo,kada smo isli nije spavao,malo ali je bio dobar a kada smo se vracali prespava citav put...kupao se do iznemoglosti,setali smo po citav dan,mi ga okupamo posle 9 stavimo u kolica on zaspi a mi u restoran na vecericu....ma milina.....ove godine ocekujemo sestricu,pa cemo pauzirati,ali zato sledece svo cetvoro putujemo!!!!!!

Super Moderator YUMAMA's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Draga Skarlet, mnogi roditelji se ne usuđuju da sa decom krenu autobusom na letovanje, pogotovo ako je u pitanju beba. A evo, tvoje iskustvo govori da takvo putovanje ne mora biti noćna mora Hvala na lepoj pričici i želimo ti brz i lak porođaj!

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao YUMAMA Pogledaj post
    Draga Skarlet, mnogi roditelji se ne usuđuju da sa decom krenu autobusom na letovanje, pogotovo ako je u pitanju beba. A evo, tvoje iskustvo govori da takvo putovanje ne mora biti noćna mora Hvala na lepoj pričici i želimo ti brz i lak porođaj!
    Ma samo opusteno,bez panike i sve prodje ok!!!! hvala na lepim zeljama,a porodjaj ce u svakom slucaju biti lak i brz,kao i prvi put idem na carski!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Skarlet, nisam znala da si opet trudna cestitam i ja od sveg srca <3 i zelim vam sve naj naj...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Mi jos nismo isli na letovanje sa malenom, nazalost ja nemam pravo na godisnji jer sam tek pocela da radim u novoj firmi a bas bih volela da smo mogli na more... prosle godine je bila suvise mala a ove je tako kako je...zato je sledece leto nase i ni slucajno necemo propustiti morske radosti
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Skarlet, nisam znala da si opet trudna cestitam i ja od sveg srca <3 i zelim vam sve naj naj...
    da jesam trudna...uskoro ocekujemo jednu devojcicu...hvala najlepse

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove