+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Sa bebom po radnjama,Dobar dan ili namrgodjeni pogledi

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Sa bebom po radnjama,Dobar dan ili namrgodjeni pogledi

Pozdrav svima.Jesam clan ovog sajta ali jako malo imam vremena da kuckam,ali u principu pratim sta se desava.Imam bebu od 9 meseci i samim tim smo mnogo napolju,sto podrazumeva i odlaske u nabavku a i sajcanje po buticima i sl. Interesuje me kakva iskustva imate sa prodavacicama kada sa kolicima ulazite u radnju? Meni do sad niko nista nije rekao,mada sam primecivala nadrndane poglede u smislu "samo si mi ti trebala",ali se trudim da ne obracam paznju.Mojoj prijateljici je riba u butiku ladno rekla OSTAVITE KOLICA NAPOLJU!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja kada idem u prodavnicu, nosim ga u kenguru, jer kod mene ovde imaju samo miniMaxi, pa sa kolicima ne mogu da prodjem izmedju rafova... Grrr... A u butike ulazim sa kolicima, mada jeeedva, posto ne moze da se prodje... A na negativne komentare jos nisam nailazila, sta vise, uglavnom radnice pridju kolicima i cackaju ga...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    naravno! inima kojima to smeta neka me tuze!neka me probaju isterati!jao jevda cekam da udjem u radnju sa kolicima za blizance.......ipak mislim da vise ima ljudi kojima je to normalno i lepo a ne onih koji kazu jao jos si mi ti trebala!takve bih ja nakrpila i onda namerno usla unutra i nista nebi kupila!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    mi nemoze ni u jednu prodavnicu sa blizanackim kolicima da udjemo!tako da se samo setam ili ih ostavim kuci pa ponda idem u radju!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove