+ Reply to Thread
Strana 6 od 6
PrviPrvi ... 4 5 6
Prikazivanje rezultata 51 do 52 od 52

Tema: Babske priče

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Navodnik Orginalno postovao sandra kika jovanovic Pogledaj post
    E zar je nije malo stra?Ja nisam strasljiva ali zabe,misevi,smrdljivke bube i td....to me uzasava.A sta sam ja uhvatila malopre?
    Cujem ja nesto suska....i vidim misa!!!!!!!!!!!Ziva se slogiram ali sa super lepak ga uhvatim i to majku i sest mladi!!!!!
    Nije mi jasno kako su uspeli da udju kod mene u stan kad sam na petom spratu?????
    STO SE TICE PREPADANJA U TRUDNOCI
    drage moje ziva je istina...
    ja sam u trudnoci jednom prilikom stala na macku ... i po onim babskim pricama... kazu kad se prestravis VATAJ SE ZA DUPE...da ne bi ostavila beleg detetu
    E MOJE DETE OD RODJENJA IMA MALU CRVENU FLEKICU TACNO NA DUPENCETu
    JER kad sam stala na glupavu macku toliko sam se uplasila da sam iz momenta vrisnula i poskocila .... i uvatila se za dupe... i eto mojoj smizli ... ostade trag
    i love to love just let me

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    e u to verujem i ja!meni stefi ima mali mali jedva sad vidiljiv beleg na celu mm me je uplasio i ja se uhvatila prstom na celo a sa blizancima kad me neko poplasi hvatala sam pod da im nebi ostalo beleg..oni nemaju nista nikakav beleg.dok ja imma grozd sa druge strane kolena gd es ekoleno savija.posle dve trudnoce i dva oticanja nogu meni je veoma vidljiv taj grozda.cini mi s ed aje sve veci i veci

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove