+ Reply to Thread
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 52

Tema: Babske priče

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mene ništa ne čudi, ne znam iz kog kraja si LaNe, ali i ovde u Vojvodini je to dosta zastupljeno, nikad da se iskoreni. Nedavno sam se šetala sa malim koji je uzašao iz kolica i išao pored mene pa sam morala da guram prazna kolica. Svekrva kad je to videla počne da šišti na mene " Ne, da guraš prazna kolica, stavi brzo neku njegovu stvar unutra!" I dok sam se ja snašla, ona je brzo stavila njegov šeširić u kolica. Kad sam joj rekla da su to gluposti (Već po ko zna koji put kad me smara) ona uvek ima isti odgovor-nije ni ona znala, njoj su rekli...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    O, pa sve to terba prihvatiti sa osmehom na licu! To i jeste poenta cele price...deca rastu, i nemate pojma sta cete sve cuti i doziveti, cak i od onih od kojih to nakmanje ocekujete.Osmeh na lice i neka puknu zloce! Veliki pozdrav , devojke ... I'm baaack ( buuu, ha ha ha)

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    xaxaxaxax svasta procitah...dok sam ja trudovala znam da sam izbegavala da sednem uvek sam podizala prekrivac ili sta je vec postavljeno ...zasto?...e pa zato sto su beba znale da postave makaze i ako bih sela na njih a potom se uhvatila ili pocesala po nosu bilo bi musko a da sam dodirnula usne bilo bi zensko...xaxxxxa...e pa nisam sela....

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    to su ciste gluposti i ne znam kako ljudi uopste veruju u to?kada smo pre nedelju dana primetili da Kiki raste zubic,shvatili smo zasto je nervozna i stalno gura nesto u usta i balavi.Medjutim moja svekrva se navrzne na mene i pocne da me smara time kako mi je dete neko UROCIO sto nema nikakve veze nego ajde.Koliko god da sam je ubedjivala da je nervozna zbod zubica,ona je morala da ode kod neke zene pa joj tamo ova pricala neke gluposti....jos mi pa donela neke trave i neku vodu kao(svetu)pa da dam detetu da pije...mislim se pre bi je pustila da vristi nekoliko dana nego da dajem te gluposti.Tako da je to normalno kod starijih ljudi a narocito kod svekrve....

Junior Member MIKICA's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    hahahaha,ja bih ,,volela`` da ta ,,cmicak kazna`` ima efekta,hahahaha...tu pretnju koristim samo u sali sa drugaricama...a od tih babskih prica ima svega,ne obracam paznju na to

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Joj strašno, ja znam da su meni savetovali da detetu do prve godine ne dajem ribu da ne bude mutavo ( kao neće dugo progovoriti ).... a da ne pričam o tome da isto ako jede ribu pre prve godine usta će mu ličiti na riblja. Joj............ Pošto sam opet trudna, komšinica mi je rekla da sam isprljala ruku i ja sam pogledala u nju, i ona mi je rekla da ću opet roditi muško, iz razloga što sam baš tako pogledala u ruku, joj užas, ne smem ni da gledam gde hoću od silnih baba vanga, umorna sam od njih, meni je bitno da je živo i zdravo, ali uvek se nađe neko pametan koji sve bolje zna od ežtebe same.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Xaxaaxax svasta procitah te babske price su strava..ne znam da li verovati ili ne ali su cudo...a zasto ih zovu babske?

Junior Member sunshine_Dijana's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Meni skoro nista nisu pricali. Svekrva mi radi u bolnici na decijem, tako da ni ona ne veruje u to. A ni moja majka, takodje. Samo su mi rekli za ono kao ako pogledam nekog popreko, da ce mu izaci cmicak. Ali to vise u sali. I ono da ne valja da gledam u nesto i da ne uzmem, ako mi se jede. Ali stvarno ima raznih tih prica. Kad god cujem, smejem se! A sad se setih i sto mi je sestra ispricala da se njoj stvarno desilo. Cula je pricu da kada operes bebino neko odelo, ne valja da prenoci van kuce, jer beba nece moci da zaspi. Ali ona nije u to verovala, pa je stavila odelce da se susi napolju. Ali te veceri je stvarno jedva uspavala svog sina. I morala je da ubaci odelo u kucu.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Samira moja cerka je 1 dan starija od tvog sincica,ja sam se porodila28.05.2010.
    A sto se prica za te price,ja u to ne verujem,koliko god da su ubedljive.Nekako mi je nelogicno.Dok sam bila trudna svi su govorili da cu roditi decaka kao ako nosis decaka samo imas stomak a ako je devojcica stomak je manji a zadnjica velika.I ja rodila devojcicu.Gluposti.....
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    BIla sam kod kume da joj dam neke bebeće stvari za njenog malog ali sam bilau velikoj žurbi i htela samodmah da odem. Međutim,rekla je damoram da uđem i sednem bar pet minuta,inače ne znam šta... neće spavati? Ne sećam se, takođe se ne daje ništa iz kuće u kojoj ima malo dete noću.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove