+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Matične ćelije

Junior Member Pustinjski cvet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011

Matične ćelije

Da li ste razmišljali o tome da čuvate matične ćelije, šta znate o tome i šta mislite o tome?

Junior Member Zvoncica85's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Mi smo se tek odlucili za bebu, poceli smo da radimo na tome, i planiramo da sacuvamo maticne celije. Vec sam pocela da skupljam pare za to.
    Meni to zaista zvuci kao super stvar, ne bih volela sutra da se kajem, da pomislim da sam imala priliku da pomognem detetu a nisam je iskoristila.
    Ne zelim da baksuziram, daleko od toga, ali ako postoji mogucnost izlecenja sto je ne iskoristiti. Naravno, daj Boze da te celije ostanu zamrznute zauvek!!!
    Jedino jos uvek nismo odlucili kojoj banci cemo se obratiti, kakva su vasa iskustva? Koju bi banku preporucili ili ne?

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Navodnik Orginalno postovao Zvoncica85 Pogledaj post
    Mi smo se tek odlucili za bebu, poceli smo da radimo na tome, i planiramo da sacuvamo maticne celije. Vec sam pocela da skupljam pare za to.
    Meni to zaista zvuci kao super stvar, ne bih volela sutra da se kajem, da pomislim da sam imala priliku da pomognem detetu a nisam je iskoristila.
    Ne zelim da baksuziram, daleko od toga, ali ako postoji mogucnost izlecenja sto je ne iskoristiti. Naravno, daj Boze da te celije ostanu zamrznute zauvek!!!
    Jedino jos uvek nismo odlucili kojoj banci cemo se obratiti, kakva su vasa iskustva? Koju bi banku preporucili ili ne?
    Pa suprug i ja smo takodje odlucili da ostavimo maticne cim sam ostala trudna i to smo preko CRYO SAVE koja je iz Beograda,a inace maticne se cuvaju u Svajcarskoj,to je jedna od poznatijih banki,cak i ovde na YUMAMI preporucuju njih.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Ja i suprug smo se odlucili za jednu banku iz Grcke OMNIGEN jer smo culi od puno ljudi ovde a i u Grckoj da je najboja i najsavremenija tamo. Ginekolog sto nam vodi trudnocu isto nam rekao da je vrlo bitno za cuvanje, vreme dopreme do banke tako da su nam oni bili najpouzdaniji i najpovoljniji i sa cenom i sa nacinom placanja cak rade i cuvanje u vise porcija za vise terapiske doze sutra dan ako zatreba ne dao Bog.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove