+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 27 od 27

Tema: Predstavljanje novih članica....

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha
    Pozdrav ja sam stara clanica ovde,tj 2dog.Zovem se Sandra imam cerkicu 2.5dod zivim u Leskovac
    Planiram drugu bebu ali za sada mirujem jer suprug zeli da jos malo finansiski porastemo,taman i ja da malo radim i vidim kako se zaradjuje.
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Zdravo svima...ako vas jos uvek ima ovde....

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Pozdrav ... Ja sam stari clan ali me nije bilo jedno dve godine. Imam devojcicu od 3.5 godine i sad sam opet trudna pa sam se vratila na forum )))

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    cao svimaaaa ja sam Jovana i imam blizance Saru i Luku koji za par dana pune 5 meseci predobar je sajt jer mogu da procitam dobre saveta a i da podelim svoja iskustva. Ljubim vas sveee

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Pozdrav, nova sam ovde na forumu, al yumamu citam od prvog dana trudnoce i mogu reci da sam ovde pronasla odgovor na svako svoje pitanje ! Moj sin puni 2 godine jos malo i jako smo uzbudjeni zbog predstojece zurke Pozdrav svim mamama.

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Dobro dosle sve.... Ja sam stara clanica ali me dugo nije bilo) Imam devojcicu od 4 godine i batu od 20 dana ,u braku sam 4 godine iz Beograda. Imam 25 godina)))

Member MamaMia's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Pozdrav svima!

I ja sam nova ovdje, neko vrijeme registrirana, sada odlučih da bacim koji post čisto da se probam uklopit. Nadam se da ćete me prihvatit u svoje društvo!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove