+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 27

Tema: Predstavljanje novih članica....

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ooooo, pa koga ja to vidiiiim xD Gde ste bre?

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    zdravo Babylicious dobro nam dosla!da te pitam nesto.....primetila sam da si napisala da te osudjuju sto si tako rano postala mama?mislim da to nije uredu mislim nisi ostala trudna sa 12 godina sto se desava svuda u svetu...u svakom slucaju dobro nama ti dosla!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Evo i ja da se predstavim, Nada iz okoline NSa, 78 godiste, mama malog decaka, nezaposlena, uzivam na selu s detetom i roditeljima u komsiluku muz radi po ceo dan, ali to se danas valjda tako mora. Babylicious ja sam sokirana time sto si rekla za ringeraju! Stvarno nema smisla! Ja sam prijavljena na svim mogucim i nemogucim forumima, tamo nisam nesto aktivna jer ne stizem uopste. i jako mi ustvari smeta to sto se svuda nadju dve ili tri zene koje su prisuten stalno i u svim temama,. A o tim nazovi doktorima i stricnjacima ne zelim da pricam jer se samo iznerviram. Ima na ringeraji neka koja je ajbpametnija na svetu, stalno se trpa da ona da odgovor. Ovde vidim da nema guzve sto znaci da nema ni svadja i to mi odgovara. Na bebcu ista pricsa kao i na ringeraji, par zena koje nemju pametnija posla pa kuckaju o sustini zivota Sve u svemu, zene, dobro vam ja dosla :P :*

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    I ja sam nova Vidim slabo pisete po ovom forumu,ajde da ga pokrenemo malo )

Datum pristupanja
    Oct 2010
    da bas slabo evo aj usla posle vise od 2 meseca cini mi se.............ja sam cesto na fb a ovde me mrzi ulaziti jer skoro nema nikoga....

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Navodnik Orginalno postovao mama m Pogledaj post
    da bas slabo evo aj usla posle vise od 2 meseca cini mi se.............ja sam cesto na fb a ovde me mrzi ulaziti jer skoro nema nikoga....
    A sta mislite o tome da, za pocetak, dogovorimo neki dan(ili dva dana), kada cemo se bas truditi da budemo "ovde"...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    a kako da se dogovorimo??????????od kad sam napisala zadnji post ulazila sam da vidim da li je neko aktivan ali nista evo posle ne znam mozd amesec dana vidim par novih psotova........starno bi bilo dobro da malo ga aktiviramo.....mislim na forum naravno

Junior Member Baby's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Pozdrav svim clanicama!Nova sam na forumu....i sta da kazem o sebi.....zovem se Jelena,imam 34 god,rodom iz Nisa,udata u Krusevac,u braku skoro 4 godine ali na zalost bez dece....a,to je i ono najglavnije sto me vuce ka ovakvim sajtovima i forumima....Nadam se da cemo se lepo druziti!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Ćao, ja sam Angelina, mama troje klinaca, od , 4,5 godina i 14 meseci. Novinarka sam, blogerka, i osim svog posla bavim se i volontiranjem u NVO Roditelj, koja se bavi pravima roditelja i dece. Pozdrav!

Junior Member nunica's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012

Zdravo

I ja sam nova ovde... Jos ucim kako sta funkcionise.. I ja se zovem Aleksandra, udata 2 ipo nedelje i sutra ulazim u 8 mesecnase prve trudnoce .. Dosta je za pocetak Pozdrav Svima!!! :*

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove