+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 27

Tema: Predstavljanje novih članica....

Junior Member Pustinjski cvet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011

Predstavljanje novih članica....

Nova sam na forumu i pošto sam vidjela da nema ove teme, odlučih da je pokrenem. Bilo bi ljepo kada bi se sve nove članice prvo ovdje predstavile, rekle nešto ukratko o sebi i upoznale sa starim članicama...
    Pa evo da ja počnem... Zovem se Aleksandra, udata sam skoro godinu dana, imam malu bebu, studiram predškolsko vaspitanje. Eto to je ukratko o meni

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Pozz Aleksandra!I ja sam od skoro ovde...Zavrsila sam za farmaceutskog tehnicara,imam dete od 2,5 godine a sa muzem sam 4 godine. Nezaposlena mama - naravno....
    Last edited by Lena; 06-13-2011 at 12:47.

Junior Member Pustinjski cvet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Zdravo Lena, dobro došla.....

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Ćao, ja sam Maja, imam sina od tri godine i bebu na putu. Mi živimo u ravnici

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Majo dobrodosla...

Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Ja se zovem Tamara, imam 31 godinu, iz Beograda sam, gde i zivim. U braku sam sedam godina, imam dva sina starosti sest i tri godine, i ovih dana cu saznati da li ce biti i trece. Nadam se da ce biti devojcica, cisto da malo razbijem monotoniju. Pored moje decice, glavna preokupacija su mi moji kucni ljubimci, cvece i pravljenje slatkisa za moje slatkise...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Tamara dobro nam dosla
    Nadam se lepom druzenju
    P.S. Svaka cast z akucne ljubimce i cvece
    P.S. Drzim ti palceve da bude jedna mala seka

Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Hvala Barbarice na toploj dobrodoslici. Pa, posto mi je kuca puuuna cveca i kucnih ljubimaca (imamo mali zoo vrt), bio bi red da bude puna i decice. Trudim se da sto cesce posecujem forum, i trudicu se i u buducnosti.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    <3

Junior Member Babylicious's Avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Po preporuci staaaaaaare poznanice a sada i drugarice i partnera u setnji iliti Barbare, dosla sam na ovaj forum. Prvo zbog nje, drugo jer mi je dojadilo osudjivanje na osnovu godina na ringeraji kao i nebulozni saveti nekih satro doktorasa takvim glupostima koje nijedan medicinski radnik nebi rekao. A sto je najcrnje, dosta zena tamo ih je poslusalo. I naravno nagrabusilo. Ovde je koliko vidim situacija drasticno prijatnija i opustenija, jer ovde zene pricaju o cemu i treba, tj o deci a ne o godinama, sminki i broju grudnjaka neke clanice foruma.
    E, sad, da pocnemo sa onim upoznavanjem kao na sastancima alkoholicara u americkim filmovima
    Zovem se Jovana, imam 21 godinu i ja sam beboholik hahahah
    Rodila sam sina, Vladimira, 04.08.2011. DA, zeljena je beba. Hteli smo bebu relativno posle vencanja, a on nas zeznuo i poranio, tako da sam se porodila samo 3 meseca posle Nismo ocekivali da cu tako brzo zatrudneti.
    Ali, kao sto je poranio sa ulaskom u mamin stomak, tako je okasnio sa izlaskom. Nekrivim ga, bila je paklena vrucina. Termin mi je bio 21. juli a rodio se tacno dve nedelje kasnije. Porodjaj prirodan sa epijem naravno. Medjutim bilo je komplikacija jer su me tretirali ko psa, posto sam trudnocu vodila privatno. Ukratko, jedva smo i on i ja ostali zivi. Sad je zdrav i prav, hvala Bogu, 70cm, 7.800gr, muskarcins. Glavonja na dedu, 42 cm obim glave, bas nas briga, to je zato sto smo pametni
    Eto, opet se raspisah

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove