+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Imate li vremena jedno za drugo??

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011

Imate li vremena jedno za drugo??

Imate bebu,radite i previse.Babe i dede su zauzeti ljudi.....Prosetate zajedno sa decom i poigrate se sa njima...Ali da li imate vremena da se "osamite" , da posvetite vremena jedno drugom u svakom smislu (osim u onom vecernjem periodu kada stavite dete na spavanje) ????

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Verujem da dvoje ljudi u braku uvek pronađu malo vremena za sebe kada se zaista vole.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    ne nadjem vremena ni da odem KO COVEK DO WC-A a kamo li da se"osamim"
    cak i kad smizla zaspi ...jedva cekam malo da ODMORIM svoja ledja...POSTO OKO NJE sve al apsolutno sve sama radim...
    i love to love just let me

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    imam.kas svo troje zaspe!posto zivimo sami sve sama i radim kad sam se porodila imala sam pomoc muza samo(bebe su bile u institutu za neonatalogiju u bg)i kad su dosli oboje kuci bilo mi je mnogo tesko pa kad muz dodje sa posla zameni me na par sati da ja malo odspavam to je mnei mnogo znacilo!a sto se tice osmljivanja to jedino kad svi posle deset zapse!ja sam prezadovoljna svojim brakom i decom nemam zamerki osim da uvek moze bolje naravno!jedino sto nemogu da stignem je da odem do frizera i da odem da sredim nokte....ali dace bog ima vremena za sve samo dobra organizacija!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    kad ne radi imamo i previse vremena da budemo zajedno.Ovih mesec dana nikako on ode u 5h ujutro dodje u 22h.....ja uvek spavam,skoro se i ne vidjamo.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove