+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 31

Tema: Kakva trudnica si bila?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Smile Kakva trudnica si bila?

Drage moje kakve trudnice ste bile? Da li ste bile vedre, raspoložene, mrzovoljne, čangrizave, da li vam je sve bilo superiška ili vas je sve nerviralo?
    ja sam se dobro osećala ali sam bila osetljivija nego inače. Cmizdruljila sam kad god sam gledala neki tužan film, svađala se zbog gluposti, svašta nešto je moglo da me uvredi i tako...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Super sam se osecala u obe trudnoce kao da nisam ni trudna...Vozila sam biciklu skoro do 6 meseca ...bilo mi je super.U 8 sam pokazivala Aciju kako se vozi trotinet i vozila sam i rolere...Ha, ha, ha, komsiluk je odlepio...Vooooolim da ih sokiram.Nosila sam dugacke pripijene majice koje su isticale velicinu mog stomaka (a bio je ogroman), spustene pantalone, prosto sto nije bilo dovljno sirokih da se nadju.Bas sam bila sexy mother f.....r sa skoro 90kg HA HA HA ali bilo mi je lepo i ja bi opet.( iako su svi tom prilikom znali sta sam radila )

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    I ja sam bila srecna u obe trudnoce. Setala sam po celom gradu i nista mi nije bilo tesko. U devetom mesecu sam sama sa trogodisnjim detetom i malim biciklom tramvajem isla do grada Gledali su me kao da nisam normalna, a bilo je i zajedljiv komentara, tipa: Gde je ova posla?

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Tako je bilo i samnom , Aci je imao 4 godine, i iseli smo do posledennjeg dana svuda zajedno...

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja u 9 mesecu krečila, prenosila stvari i sređivala sobu za maminog Vini Puva. A kad sam doktorki rekla da se ja još ne bi porodila, jer mi je tako sa bebom, u čudu me pogledala kao da nisam normalna.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Da ste me samo videli na Adi Ciganliji sa mojim Acijem, ja u 8 mesecu u kupacem iz dva dela i pupacom odavde do Terazija kupam se pa prsti i ucim malca da pliva, a u mojoj pupaci plivaju dvoje!Super vreme i za mene i za Acija,

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Da i meni je to bio najlepši period života. Baš sam uživala. I baš bih opet

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    drage moje ja sam uzivala u mojoj trudnoci!bilo mi je super!samo me malo nerviralo sto moram svaki sat vremena u wc!inace dan pre nego sto sam se porodila sam prepesacila ceo beograd tad su slabo radili autobuse bila je velika guzva od vukovog spomenika pa do bogoslovije da sam se ja odlucila tuda da idem peske!inace sam se porodila dve nedelje pre termina jer sam se dan pre setala kao luda!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja prvu trudnoću osetila nisam, samo mi je stomak bio sve veći i veći. Na termin sam prala auto i igrala fucu sa klincima iz kraja ne bi li se porodila. Kad ono ništa, prebacila sam šest dana termin. E a sad, sa ovom drugom trudnoćom sam prava trudnica, sve mi je,muka mi je,čas bih jela sve, pa ništa,povraćam užas.Sve se nadam proćiće posle trećeg meseca, videću, valjda ću malo da živnem.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja sam ostala u dugom stanju sa 50 kg medjutim kako je vreme prolazilo i ja sam se menjala i postajala oblija ....nosila sam sve i svasta nisam krila stomak i nekad mi se cinilo kad negde krenem da proverim jel sve tu i obavezno pipnem stomak ah tu je idemo...i svaki dan sam isla na pijacu nekad nisam mogla da docekam da svane ...da odem na kalenic tamo sam uzivala...slusala sam babske price ali nisam se nesto pridrzavala..imala sam momente gde sam bila besna na sve i svasta..smetala mi je casa koja nije na svom mestu..

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove