+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 20

Tema: Pranje bebinog vesa

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Joj Lazi isto rastu kao ludi... Uzas

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ma dobro sto rastu nego sto ovaj moj se prlja ko da sam ga rodila u polju!uzas!a jedva sam cekala kad je bio beba da se malo plja a vidi sad....cccc

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Duel bebi prasak i bebi omeksivac, prelepi su, mirisu divno... A mom malom totalno prijaju... Inace zna da se ospe od praska i omeksivaca, ali od ovoga nista....

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja koristim ariel i lenor, to sam koristila i pre Sofije i ostala sam pri tome... ves perem zajedno, i njen i nas, samo s pocetka sam prala odvojeno jer sam svaki dan mogla napuniti masinu samo njenim vesom pa nije bilo potrebe da mesam... nikada nismo imali nikakvih problema sto se tice osipa ili bilo kakve alergijske reakcije na prasak tako da smo ok...
    ja licno smatram da su ti kojekakvi posebni praskovi i omeksivaci za bebe samo mamipara i da nema neke preterane razlike...
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    pre mesec i nesto kupila sam ariel i lenor i necu amenjam savrseno mirise i savrseno se pere! milina!

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Ja isto koristim ariel,i u pocetku sam prala odvojeno sve Vukovo,a sad sa nasim zajedno naravno zna se sta sa cim moze,a omeksivac ornel bebi prelepo mirise,i ostaje miris na odeci,prelep je,i kad perem samo moj i suprugov ves stavljam isto taj omeksivac.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    persil sensitive + bebi duel...ili cikov
    OBOZAVAM te mirise
    cikov me podseti na trudnocu ...dok sam brojala dane pre porodjaja...kad sam mojoj maloj smizlici prala po prvi put stvarcice...
    pa cela kuca je mirisala...
    neverovatno kako neke sitnice znaju da vrate vreme
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    joj da ja kad su radni dnai preem ves rucno iskuvam malo i ispiram rucno to mi daje snagu....i uzivam u tome.....jer su jos mali neprljaju toliko nemackaju se jos uvek pa mogu dako da perem....a i ovu moju masinu treba napuniti.....ogromna je!

Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Bebin ves mozete prati bilo kojim praskom, samo stavite na duplo ispiranje. A sto se ti ce omeksivaca, mozete slobodno staviti bilo koji, samo da je beli. Provereno! Beba, ako ima osetljivu kozu, reagovace bez obzira da li je "bebi" ili ne. Moj mladji sin je npr. dobio osip od Johnson's losiona, tako da to nema veze.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Od prvog dana Ariel, a malo kasnije Čikov beli omekšivač; do godine dana sam joj prala odvojeno, a sad pomešam, po potrebi jer sama brzo napuni mašinu! Inače, Ariel kupujem u Nemačkoj jer je bolji i jeftiniji nego u Srbiji!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove