+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 20

Tema: Pranje bebinog vesa

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Pranje bebinog vesa

vidim nema ovakve teme pa mi recite da li vasoj deci perete u posebnom prasku i da li koristite omeksivac i koji?
    ja koristim merx ali uskoro cu da predjem na tajd a omeksivac duel i lenor.
    volim kad mi stvari mirisu kad ih rasirim a i kad ih poslazem u regal!
    isto tako volim da mi je sve cakum pakum cisto!

doktori cisto zabranjucu da koristimo omeksivace kad peremo bebine stvari ja mislim da su to gluposti!jer beba treba da dobije sve najbolje a to znaci da od samog pocetka ima ono sto ce uvek imati!kao do god dana bebama mora da se pegla......jao boze moj koja je luda da bebi pegla samo do god dana?jer posle da ga vodim neispeglanog?ccccc budale!ali do god dana nesmete da koristite omeksivac jer izaziva bubuljice!pa sta posle god dna da stavim omesivac pa da se osuje jer dete nije naviklo?cccccc
    ovo je bar moje misljenje!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja koristim prasak i omeksivac koji i nama, posto onaj chiccov smrdi!!!
    Perem mu nekad same, nekad sa mojim, naravno tu ne stavljam carape i gace xD
    I perem na 60%
    I peglam ih...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    videla sam ali nisam probala taj cikov ali nesvidja mi se ampalaza inace bi ga kupila hahahaha
    pa naravno da mu peglas nego mene iznerviralo ono do god dana se mora peglati!a sta posle nemora se pegleati!strasno!kad mi dete napuni god dan e ja necu peglati!ito ko tako uradi stvarno je lud majke mi!rayumes sta hocu reci?!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Glupost... Pa necu valjda dete izvesti izguzvano...
    Ja i u park kad ga izvedem mora da bude sredjen i ispeglan...
    A ne neka sto je rekla da je bas briga ako joj je dete storkavo i da zakida na njemu... UZAS

Datum pristupanja
    Oct 2010
    to je ocigledno budala neka!strasno!ma i u kuci treba da budu ispeklani i cisti!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ofc...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    A ne, ona kao sta me briga kako mi dete izgleda, to je samo dete... Pa ja prva ne volim da vidim kad neko ne vodi racuna o deci... Nista lepse nego videti lepo obucenu i cistu bebu/dete...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    pa da!isto tako ja mrzim majke koje toliko pricaju o higijeni a kad im vidis dete................uzas!evo moj stefi je celo jutro u dvoristu cisto sam ga obukla i vec se prljam!nemogu da ga gledam!prala sam mu ruke vise od 100 puta ali nisam oguglala vec i dalje kad udje prvo ruke pa uzmi sta hoces!kad smo vec kod toga mogla bih da ga sisnem danas porasla mu je kosica poceo je da se znoji od vrucine.......a da ga kupam svako vece ja sam nema sanse jer nemogu em je nemiran em sam sama a da ga dizem nesmem jer ima vise od 15kg!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa daaa, meni je njega od 7kg tesko da okupam sama, a tek tebi, jos trudna...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    bas tako!a sto se tice noktica...............ako oreskocim jedan dan da mu neskratim dete izgleda kao da je oralo!i to smao kad je po napolju ovde tamo ne a i ima neke nokte.......nikad kad mu skratim da bar dva dana budu ok vec jos sl dan opet..............izgleda da je to povukao na tatu ne na mene!hahahaha

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove