+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 14 od 14

Tema: 1.Vrtici-mane i prednosti vrtica...2.Strucni kadar..

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ako imaš neke nedoumice, pitaj svog pedijatra za savet. Svako dete se razvija nekim svojim tempom i nekad to ide sporije pa onda nastupi period ubrzanog razvoja pa opet zatišje i tako... Kad se bude osetio sigurnim, krenuće sam. Ne treba vaspitači da te opterećuju.

Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Thumbs up

Navodnik Orginalno postovao Lena Pogledaj post
    Drage mame,volela bih da cujem vasa iskustva sa odlaskom u vrtic i ponasanjem vaspitacica u vasem vrticu?!! Zanima me da li se razlikuju vrtici po ovoj nasoj zemlji i postoji li neko ko moze biti njima zadovoljan...Ja sam razocarana i zgranuta onim sto sam mogla da vidim i dozivim u mojoj okolini.
    Ja sam uvek za to da deca idu u vrtic, ma kakvi vaspitaci bili. Mnogo je bolje za njih kasnije, da se uklope u bilo koju sredinu. Mom starijem sinu je ovo treca ustanova u koju ide, i mogu vam reci, drage dame, da je najvise bio vezan za najstroziju vaspitacicu (u prethodnom vrticu). Kao i mi, odrasli, i deca su razlicita, i posebne individue, i svakom ce odgovarati nesto drugo. Tako da ako npr. cujete vaspitacicu da povisi ton, nemojte se sekirati, nije to njima toliko strasno, koliko to nama deluje. One su ipak, na kraju krajeva, skolovane za to sto rade. Savet: budite sto ljubaznije i same se interesujte sto vise o programu koje sprovode i videcete kako ce se i njihov stav promeniti. Ja samo mogu da pohvalim vaspitacice moga mladjeg sina, Draganu i Lelu, iz vrtica u Zemun Polju, i da im se ovim putem zahvalim sto tako dobro rade svoj posao.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja sam pokusala Kicu da upisem ali je problem sto ona nece bez mene ni 5min voli decu i hoce sa njima ali da sam i ja tu. ako pobegnem ona digne vrtic u vazduh.........i tako to
    MaLeNa MaZa

Junior Member inavanila's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    moja je krenula sa 13 meseci..i nakon nedelju dana se razbolela..do decembra je isla po 1-2 dana i svaki put se odmah razboli uzas jedan,iako pise da se ne dovode bolesna deca roditelji ne obracaju paznju na to.sada imamo 18 meseci od sutra krece na boravak od 7:30 do 14h,jedva sam uspela nakon rasprave s avaspitacicama koje su prilicno bezobrazne,u grupi ih ima 5-8 ,moje dete nece da spava tako rano kada ih oni teraju na spavanje oko pola 11..drsko su mi rekle pa ne moze da ne spava mora,ili da lezi i cuti?? molim vas kako mozete malo dete naterati da spava ili lezi mirno to je van pameti! bas sam besna ,zalila sam se rukovodstvu pa su ucutale.njih 3 radi sa njih osmoro i ne znam sta je problem da neka deca ne spavaju..al one bi radije da odu na kafu dok deca spavaju taman posla da se zanimaju sa nekim sat-dva..da ne moram da radim nikad je ne bih dala u vrtic tj bar ne do 4 godine.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove