+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 21

Tema: Da li vasa deca veruju u Deda Mraza?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    moj je sad odusevljen kad sapucem i pricam kako je kuca jurio macu ali je nije stigao...svaki dan sapucem i pricam maci cici i kuci ...ozbiljan sa podignutim obrvama slusa trepce i ponekad otvori usta aladak je kao med...a nekad se nadlakti ...neodoljiv je ...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    polako nam se priblizava Nova godina sta ste planirale ostajete kuci ili idete negde?

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ja ostajem kuci sa klincima posto moj suprug odlazi u Grcku, ima puno posla koji ne moze da donese ovde, pa mora tamo da odradi... tako da cemo najverovatnije biti sami za Novu godinu. A mozda cemo i negde otici, mislim ja i klinci>>

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    kuci sa klincem,pa kako da propustim taj poljubac u ponoc!!!????? mozda i poradimo i na poklonu za sledecu novu godinu,jednu seku na primer....savrseno vece za tako nesto!!!!!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Eh ja cu kuci najverovatnije mada sam sa kumovima planirala malu zurkicu,gledacemo vatromet a kada deca legnu da spavaju.....opijacemo se
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    moje dete je pocelo da laje na deda mraza ne znam zasto ali kad vidi dedu pocinje av av av.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    : ))

Datum pristupanja
    Aug 2010
    pojeo je deda mraza imao je nalepljen stiker na zidu skinuo i pojeo nije to bilo nesto veliko ali njama njama.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    pojeo je deda mraza imao je nalepljen stiker na zidu skinuo i pojeo nije to bilo nesto veliko ali njama njama.
    bravo bravo za balsu

Datum pristupanja
    Aug 2010
    sad imam veci problem pokusava da udje u lap top zasto?vini pu je beba tako ga zove i ima ogromnog vinija a cela soba je stikerima vinija kad je bio beba kad jede med bere cvece slikacu pa cu postaviti ali pre neki dan pustim mu na youtube medo brundo ali u pozdaini peva ognjen amidzic a slike vinija i tigica ma cele druzine i danas stavim lap top na sto sednem balsu u krilo i pustim medu brunda nece on da sedi ajde pustim ga ja mozda ce da stoji ne on hoce da se popne na sto ...popnem ga na sto ali on pokazuje rukom da hoce da ide kod mede kako da mu objasnim da ne moze u lap top?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove