+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Vasi u vrticu i okolini.Bauk ili tema za razgovor???

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011

Exclamation Vasi u vrticu i okolini.Bauk ili tema za razgovor???

Zasto je roditeljima neprihvatljiv razgovor o vaskama???? Svi smo se sigurno susreli sa time,a posebno oni roditelji cija deca idu u vrtic! Moj mali ih je bas tamo i navukao i to bas od one dece ciji su roditelji zaboga na nivou i to se njima NIKAKO ne desava....Toliko su uzdignuti da zaposljeni u vrticu ne smeju ni da im spomenu da je njihovo dete puno tih stvorenja jer to zaboga ne moze biti tacno! Sta je tu problem??Ja sam sina odmah osisala,oprala samponom i pravac vrtic.I nije me bilo sramota da kazem da sam ih nasla....Ali s druge strane,moje dete se jako uplasilo od cele te price,i dok sam pricala sa vaspitacicom pazljivo je pratio i jadnicko je pomislio da ja njega tuzim vaspitacici jer je on kriv za bubice.
    Inace ne podnosim ti cinjenicu da mi nesto mili po glavi ili mom detetu.Pa mi nije jasno kako to da roditelji ne zele da vode racuna o licnoj higijeni svoje dece???? Kako objasniti detetu od 2 godine da ima bubice u glavi i da mora mirno da sedi da bi ga "istrebio" ?? !!
    Smatram da kada bi vecina roditelja malo vise povela racuna,manje bi vasi bile zastupljene po jaslicama!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    joj ja sam kao mala u osnovnoj skoli imala mnoogo puta!ti da moje dete dobije odmah bi reagovala kao i ti.pricala bi sa vaspitacicom i osisala dete.ova zemlja je u takvoj sredini da nesto tako nemogu da prihvate,strasno!ja sam imala velikih problema jer su svi bezali od mene ali nisam bila jedina sa tim problemom!od tad zadnji put kad sam imala bila sam u 6 osnoivne i sve zato sto sam sedela sa devojcicom koja je imal veliku kosu pa sam ih i ja dobila.ali nista strasno tata me je osisao i sve je bilo ok.osim sto sam licila na decaka zato drage mame vi koji nevolite ovu temu povedite racuna o higijeni kose vase dece.lena draga ja bi sama sprovela pregled sve dece i videla koja deca imaju vasi i sama bi pricala sa njihovim roditeljima!

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    hihihi... kada se samo setim, cim ih pokupis - pocinje radna akcija! a ja sam imala duuuguuu kosu u skoli kod uciteljice i nisu me sisali ali je trebljenje trajalooooo i trajalooooo... Dovoljno je da o jednom detetu u grupi niko ne vodi racuna i eto ti stalne zanimacije! Decak koji je kod nas u razredu uvek bio izvor zaraze nikada nije bio prljav i prljave kose. A stalno je imao vaske, jadnicak niko vise nije hteo da sedi sa njim.
    Ne treba se obazirati na one pokondirene tikve koje ne pricaju o tome, to nije tabu.

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Pricala sam i sa nekim rodtiteljima, smesno je,ali nekima od njih to stvarno i nije toliko bitna stvar! Meni je to cudno,jer moje dete je jos uvek u jaslicama...tu su sve male bebe,ponavljam MALE BEBE !!!Pa ljudi moji,zar male bebe i vaske!!!!!!!!!! Haos! Ja sam ih imala u predskolskom,i od mene su deca bezala,ali me je baba dobro iscesljala i osisala! I znam taj osecaj kada se sklanjaju od tebe,pokupila sam od neke drugarice i boze moj,sredilo se.Ali da medju ovakvom malenom decom je to toliko zastupljeno i da roditelji ne preuzimaju skoro nista....nemam komentara....
    A posebno nemam reci za one roditelje cija su deca pod "staklenim zvonom" pa kad im pomenes vaske za uzvrat dobijes svakakve reci....

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Meni to nije problem. I da ih dobije( a veoma me čudi što ih nije do sad dobio) nije ništa strašno. Mislim, bio bi problem jer Srđa ima dužu kosicu pa neznam kako bih to sredila. Kad je njegov drug dobio njegova mama je svima javila i bila sam na oprezu, mada i sad ga pogledam.
    Stvarno je bezveze kad roditelji prave frku oko toga.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Ne kapiram u čemu je problem, sve je to normalno. Ima potpuno prirodan HEAD ON, šampon i balzam, nije agresivan...tako da.. već probali...već dobili bili vaške u vrtiću..i tako u krug..mislim svako problem je rešiv! Jedina prednost ovog šampona je to što je prirodan, nije štetan kao drugi

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove