+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 16

Tema: Pohvalimo se nasim bebicama

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Pohvalimo se nasim bebicama

Svakog dana sve vise rastu... Svakog dana imaju nove pokrete i sve vise istrazuju sve oko njih...

Pa pohvalite nam se sta je vasa bebica u skorije vreme uradila???

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Moj Lakisa naucio da sam drzi flasicu

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    bravoooooooooooooooooooooo!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    e strasno!stefi hoce da mu pecem jaja aj ispekla sam mu ali kad sam mu dla e sad necu! pazi ti to koji zaje.bant mali!i jos mi kaze e sad necu i ode napolje!doslo mi da ga prebijem!ali posto je poceo malo da prica nisam se usudila....neka ga za sad.......odkako smo s epreselili odavde poceo je i da prica pomalo.........nema mu babe da mu tepa svaki cas......znala sa ja sta je u pitanju ali.......jb lud zbunjenog ovde!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    O mis mali...
    Daj jaja, ja cu da ih pojedem xD

Datum pristupanja
    Oct 2010
    eve ti...............

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Moja mala mica ima 9 meseci i naravno nigde mira nema,cudno jel?!!Jako dobro kapira kad joj se nesto prica i mimikom moze da objasni nesto.Ali ovo sto je pre neki dan uradila me je odusevilo.Posto ja i ona svugde stizemo i obavljmo nabavku,taj dan smo isle autom dao neke radnje,i kad je suprug dosao sa posla prica sa njom bla,bla,i izmedju ostalog je pita jesi isla pa-pa? A ona mu ladno mahne rukom pa-pa i kaze brrrm!!!! A on kaze vozila si se autom!!Nije nam iznenadjenje ni pa-pa ni brrm,nego kompletan odgovor.Moja reakcija je bila IZDAJICE MALA!!!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Joj mica mala

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Mi smo propuzali i poceli ustajati uz sve i svasta u poslednje 2 nedelje a krecu nam 2ke i gore i dole i ima jos jastucica gore... sad cemo da se iskokamo... poceo i je i da peva, tj. njegova verzija... hihihihihi....

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Sam se za seknud okrene na stomak, digne se na ruke, i drzi glavu visoko i po 5 min Prducka na usta, zvadje prste leve nogice xD Ponekad kad hoce da prdne, legne na stranu i izdigne nogicu, hahahahh
    I jos sto me je sokiralo je to da kad moj muz kaze gde je mama, mama, on se okrene ka meni, uvek... Nemoguce da tako malo bebce zna sta on njega pita xD Heheheh...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove