+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Zaova

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Zaova

Kakva je vasa zaova?

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Kao sto rekoh,u prethodnoj temi,ti i ja imamo slicnu pricu.NE DAJ SE ZENO !!!!
    Moja (mladja zaova) je,kada mi se rodilo dete,isto tako glumila da zna sve....Deriste koje je tada zavrsavalo osnovnu skolu naslo meni da pokazuje kako se cuva dete....Kao sto ti rece,,ako ce da cuva i vaspitava neka ga i rodi" Strasno!!!!! Sada sam ok sa njom,zato sto sam po prirodi takva da mogu mnoooogo da trpim,ali kad puknem sklanjaj mi se sa ociju....Nikad joj necu zaboraviti to sto je radila......Svaki savet mogu da prihvatim ali da mi neko glumi pametnjakovica i otima mi dete iz ruku kao da je njeno....jaoooooo!!!!!! sad bi je ispsovala u ime starih dogadjaja da je pored mene...Ali HVALA BOGU ona je kod svoje kuce a ja kod moje.Divno

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja nemam zaovu imam dvera i jetrvu.ali po tvojoj prici isto bi postupila smao sto ja nebi cutala.postavila bi je na njeno mesto.mislim klinka da ti objasnjava sta trebas da radis sa svojim detetom?strasno!sto dalje to bolje od svih iz porodice.pogotovo uze porodice.ja stojim iza svojih reci ako sam necim enkoga uvredila ili ako sam rekla laz ja cu se iviniti.a da kazem izvini a da to bude istina pre bih skocila sa mosta!neki ljudi se previse naturaju.ja nemogu bidi fina jer brzo planem...zato tebi svaka cast!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ja imam 3 komada
    i necu da komentarisem jer bi me ruka zabolela od kuckanja
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove