+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Odrzavanje trudnoce u bolnici

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Odrzavanje trudnoce u bolnici

Mnoge zene su danas prinudjene da u bolnici odrzavaju trudnocu zbog raznih problema.. Nadamo se da niste jedna od njih, ali ako ipak imate tog iskustva, podelite ga sa nama.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    verujem da je to nesto najgore sto s enekome desi!evo ja sam bila samo 4 dana i bilo mi se sve smucilo!sto se tice bolnice i zaposlenih to je bilo ok ali bes sina i svog mira ja nemogu dugo!zato apelujem mir tisina i odmaranje je nesto najbitnije kad je trudnjoca u pitanju!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Ja sam negde u 16 ned.zaglavila u Gak_zbog nekog manjeg krvarenja. Smestili su me na odeljenje humane reprodukcije radi odrzavanja trudnoce, jer su naveli da je trudnoca rizicna. Doktori su bez daljnjeg bili fenomenalni, ali sestrice pocetnice, higijenicarke i spremacice su bile opsti horor. Zene u sobi su mi toliko ispirale mozak da sam ja izasla iz bolnice,posle prve noci, na sopstveni zahtev. Odmah sam obavila sve preglede da bi saznala kako moja trudnoca uopste nije rizicna i bez ijednog leka sam nastavila sa normalnim odrzavanjem trudnoce. Sada sam 7mes. i hvala Bogu sve je ok Ali svaka cast zenama koje izdrze trudnocu u bolnici! Treba im podrska...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Ja sam bila u bolnici oko mesec dana... Beba i ja smo dobro. Ukoliko imate vremena, molim vas pratite ovde moju trudnocu

https://www.youtube.com/channel/UCIH...WwvmH2w3FTc-gg

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove