+ Reply to Thread
Strana 2 od 7
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 63

Tema: Dete sa posebnim potrebama

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Moja bratanica ima Daunov sindrom i što ti kažeš mama Taco, ta deca zaista bezrezervno vole. Kako ona pokazuje ljubav prema bratu, roditeljima, kućnom ljubimcu... jedno neobično dete sa smislom za ritam i muziku. U takvoj porodici svi su heroji.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ne znam sta da kazem, zaista je tako, mada sebe i svoju porodicu ne smatram herojskom... naprostoi jos nismo sve uradili sto treba uraditi, ne mogu da se opustim i da kazem ... e ovo smo obavili

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    A ko jeste? Heroji ste u smislu da ste to prihvatili sa pozitivnim stavom, bez predrasuda a to se najviše vidi po tome koliko ga često spominješ i vaše zajedničke aktivnosti. Tom detetu ništa ne nedostaje!
    Moje dete je malo kasni u psihomotornom razvoju, kasnije je prohodao itd a komentar moje drage svekrve je bio " Njemu nešto fali". Odmah distanca, stid, poređenje sa drugom decom...i naravno tu negativnost prenose i na supruga.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Tvoj odgovor bi trebao da bude
    "Njemu fali malo vise podrske razumevanja i ljubavi sa vase strane"
    da je situacija izmedju vas OK. A ti i suprug bi trebalo da imate isti stav sto se deteta tice, na kraju , neka podje on sa vama na vezbe, ako idete na njh... Skroz je pogresno traziti krivca, mogu da predpostavim kao se osecas, jer kroz to sam prosla na pocetku.Tvoj problem je, nadam se, mali i premostiv, mislim na malca... i ne daj se. To je tvoj sincic, pa sta iako mu nesto fali, svima nesto fali ( mislim figurativno), nece mu faliti ljubavi i podrske... i naravno da ces sve uraditi sto mozes da malisanovic ima dobar i zdrav zivot. Skroz sam na tvojo strani po pitanju toga.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Hvala mama Taco! Cmokić

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Na sreću, druga baka,moja mama ima fantastičan odnos sa njim kao i moja rođena sestra koja je super tetka! Tom detetu samo treba više pažnje i odmah procveta

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Kao i svakom neznom pupoljcicu, veliki poljubac za tebe i tvog malisana... Ura za bake, prave bake i super tetke

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nedaj te se moje drage, ako vam treba podrška ili pomoć, tu sam javite se. Makar da popričamo

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    A ko jeste? Heroji ste u smislu da ste to prihvatili sa pozitivnim stavom, bez predrasuda a to se najviše vidi po tome koliko ga često spominješ i vaše zajedničke aktivnosti. Tom detetu ništa ne nedostaje!
    Moje dete je malo kasni u psihomotornom razvoju, kasnije je prohodao itd a komentar moje drage svekrve je bio " Njemu nešto fali". Odmah distanca, stid, poređenje sa drugom decom...i naravno tu negativnost prenose i na supruga.
    ufffff,Srna ja bih tu tvoju svekrvu uuuuufffff,ne znam sta da kazem!!!!!! pozdrav za tebe i mama Tacu!!!!!!!!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    ufffff,Srna ja bih tu tvoju svekrvu uuuuufffff,ne znam sta da kazem!!!!!! pozdrav za tebe i mama Tacu!!!!!!!!
    I ja bi je... a verujem i Srna
    ha ha ha ha

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove