+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 11

Tema: Koliko često idete kod ginekologa?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Koliko često idete kod ginekologa?

Pošto je to sad kod mene aktuelno i treba da nateram sebe da odem, da pitam i vas, da li idete na preglede i kad je sve ok? Da li radite Papa test i koliko često?
    Ja sam ga radila samo jednom do sada (sramota reći) i planiram sad da ga uradim. A da idem često, ne idem. Išla sam redovno u trudnoći, tu sam bila disciplinovana i posle trudnoće još jednom. A sad...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja sam danas radila papa test u 6 mesecu trudnoce!bio mi viskok pritisak jedva me nacelnica u zemunu pustila kuci!morala sam lagati d ami je stefan u vrticu i da mi muz radi do deset i d anema ko da ga uzme iz vrtica.a bio je stefi kuci s adedom koji je vrovatno poludeo gde sam ja dosad.otisla sam u 10 jutros dosla sam pre manje od sat vremena!uzas!poludela sam!

Junior Member Ilana's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    ja uvek na 6-8 meseci idem na kompletan pregled..

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja sam prvi put isla kod ginekologa pre godinu ipo dana, i to jer sam morala zbog pregleda za vojsku, inace ne bih ni tada, a onda kad sam ostala trudna svaki mesec, smucilo mi se... Ali sam odlucila da idem na svakih 6 meseci, i to i na UZ dojki... Jest da sam mlada, ali sto je sigurno sigurno je...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Bravo vas dve! Trebalo bi sve tako da razmišljamo.
    Mina, otkud sad taj pritisak? Da li si imala povišen i u prvoj trudnoći? Pa morali su da te zadrže. Da li ti je sad bolje?

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ma odlicno sam.........tu i tamo......nego meni odg malo visok pritisak!ali mi9 neodgovara kad je nizak,onda mi glava puca i nisma nizasta!a da imala sam i u prvoj trunoci zato sto sam s eiznervirala........i sad sam s eiznervirala pa zato sma imala visok.ali nije bas bas bio visok ja sam s eosecala ok a dr se preplasila.....a i pijem ginipral pa mi i od njega visok tako da sam navikla........sve mi potaman osim nervoze! ovih dana nemogu napolje niti u setnju nimalo boli me stomak.ali danas sam morala da se nakljukam lekovima i krenem u pohod za sredjivanje kuce bio mi je totalni haos kao da je bomba pala!jedino mi svekar pomogao da izbacim djubre!a muz.......otisao na posao jedva ga sam s eotarasila jer je nervozan......dodje mi da pobegnem od svih!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    muka mi je od ginekologaaaaaaaaaaaaa!4 dana sam ih gledala bez prestanka dok sam lezala u zemunskoj bolnici!ali moram da ih pohvalim!ljubaznost poscecenost i razumnost me je odusevila tako da cu se tamo i poroditi kad dodje vreme!nego sto se tice ginkica u celokupnom planu toga smucili su mi se!jedva cekam da se porodim da ih negledam vise ovako cesto!a idem svake nedelje!u pm!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    I meni su se smučili. A ja svaki čas jer lečim sterilitet. Mada 2 godine posle bebe nisam išla i baš me je dr izgrdila.

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Posle porodjaja u pocetku svaki drugi dan pa svake nedelje pa na mesec dana.Papa test i kolposkopiju sam radila jednom.Sada uglavnom idem da 4-5 meseci na kontrolu,i protivnik sam ne-odlazenja na kontrole bez obzira da li volimo to ili ne.To svaka od nas radi prvenstveno zbog sebe same. Zdravlje je najbitnija stvar u zivotu.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove