+ Reply to Thread
Strana 1 od 5
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 44

Tema: Da li podrzavate samohranost kao izbor? (kada nije neminovnost)

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Da li podrzavate samohranost kao izbor? (kada nije neminovnost)

Sta mislite o zenama koje unapred odluce da ce same podizati decu? Dakle, ne majke koje su se u medjuvremenu razvele ili je otac umro, nego zene koje i pre trudnoce znaju da ne zele oca uz dete.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Podrzavam, to je na kraju njihov izbor ali samo njihov...Samo posle nema kuanja u stila Ja samohrna majka...Kako kaze nas narod posle je.anja nema kajanja

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    u potponosti podrzavam....neke zene prosto nisu nikada spremne da udju u brak a steta da ne osete car deteta ako to pozele...

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Naravno uz to ide i kasnije hiljadu pitanja od deteta...treba da bude spremna i da nikako ne posustane.

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja nekako imam problem kada se unapred detetu uskrate neke stvari. Naravno da ima mnogo gorih situacija sa "kompletnim" porodicama nego sa single roditeljima, ali opet, treba svemu bar dati shansu, pa tako i zivotu u paru, braku...

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moje vidjenje stvari je nestodrugacije od tvog, ali sve je to zivot...To sto ja mislim da je mama ta koja daje zivot detetu, i da ono nije dete dok je delimicno u jajetu, a delimicno u spermatozoidu...Mozda zvuci malo grubo, ali ne moze ti nedostajati nesto sto nikad nisi imao.Mozda zbog vaspitanja i okoline veliki broj porodica opstaje na ustrb pravilnog psihofizickog razvoja deteta.Daleko od toga da sam za homoseksualne parove za decu, jer to je po meni protiv prirodno...Po tom pitanju sam konzerva...Mi se mozda ne slazemo po nekim pitanjima , ali mislim da je to dobro...jer ce ovo mozda citati neka koja je zaista zainteresovana za samostalno odgajanje deteta...tako ce imati dva gledista...

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Hm, ne slazem se da ti ne moze nedostajati nesto sto nikada nisi ima. Vidis da to nesto (sta god to bilo) imaju drugi. Ali postujem tvoj stav.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ok. Mozda se nisam bas najsretnije izrazila, ali u principu to je to , potajna zelja da imas ono sto imaju drugi...moze se protumaciti kao zavist...nauciti biti zadovoljan onim sto imas, biti srecan sa tim... to je moj moto...Volim sto razlicito mislimo, u tom slucaju imamo vise tema za razgovor

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao Kebab Pogledaj post
    Sta mislite o zenama koje unapred odluce da ce same podizati decu? Dakle, ne majke koje su se u medjuvremenu razvele ili je otac umro, nego zene koje i pre trudnoce znaju da ne zele oca uz dete.
    Podržavam, ali mislim da treba dosta hrabosti za to. To je nekad bila moja želja. Mislila sam da nikad neću naći srodnu dušu, a želela sam da se ostvarim kao majka.

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ali prevari me moj muž i 22 juna slavimo 7 godina braka

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove