+ Reply to Thread
Strana 5 od 5
PrviPrvi ... 3 4 5
Prikazivanje rezultata 41 do 44 od 44

Tema: Da li podrzavate samohranost kao izbor? (kada nije neminovnost)

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Sto da ne, ako imaju sredstava i ako ce tom detetu biti i otac i majka...

Ja sam kao klinka uvek govorila da cu da odem na vestacku oplodnju i da imam bebu samo za sebe xD

A dok sam bila u bolnici malo malo pa sam plakala jer moj muz nije kraj mene

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postujem svacije odluke, ali za dete je potrebno dvoje i ne moze zena iskljuciti muskarca iz zivota deteta, osim ako se sam ne iskljuci (to je tek tema za sebe), a onda to nije zenina odluka vec sticaj okolnosti. Biti samohran roditelj, iz bilo kojih razloga, je vrlo zahtevno i odgovorno, ali bolje i to nego neki kompromis sa nekim idiotom, sto ce stetiti detetu.

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Podrzavam,bolje da dete zna za jednog "dobrog" roditelja,koji se bori za njega i njegov zivot , nego da raste u porodici u kojoj mora da gleda kako se roditelji ne slazu ili ne daj boze nesto gore ...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    eto moj bivsi pokojni suprug se ubio kada je nasa Ana imala samo 2ipo god...bilo mi je jako tesko i ako nikada nije bio "TU" za nju i mene
    sa dugim muzem imam sina od 3 god i razvela sam se u 5 mesecu trudnoce.....na neki nacin morala sam mu staviti do znanja ko sam i koliko vredim!!!!! sada zajedno "kao decko i devojka" cekamo nasu Dunju koja treba da se rodi u petak znaci nikada ne bih izabrala ulogu samohrane majke ako nisam primorana na to...treba hrabrosti,snage i strpljenja jako mnogo...ali postujem tudj izbor

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove