+ Reply to Thread
Strana 3 od 5
PrviPrvi 1 2 3 4 5 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 44

Tema: Da li podrzavate samohranost kao izbor? (kada nije neminovnost)

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Bas tako

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mene duša boli kad čujem kumu kako se lomi da li da primi skota u svoj život ili ne iako ništa od njega ne može da očekuje osim problema i kako se brine šta će biti kad dete bude tražilo da upozna oca. ali to je rizik koji je svesno prihvatila imora da bude hrabra.

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    ako je otac deteta skot onda da ako se osoba odluci iz razloga da nemoze imati dete prirodnim putem onda podrzavam!imam drugaricu koja je spavala sa ozenjenim covekom i sad je rodila dete i prica ona meni price kako ga nevoli kako je skot ...ali opet je podrzavam!ali nepodrzavam vanbracno dete sa ozenjenim covekom i biti samohrana majka!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Tu se slažem sa tobom. Meni generalno nisu jasne devojke koje se petljaju sa oženjenim muškarcima. Šta je to u pitanju, sujeta, nesigurnost, osećaj da su pobedili neku drugu ženu??? I šta time dobijaju? Većina njih nikad ne skupi hrabrost da raskrsti prvo sa suprugom ili to ni ne nameravaju!

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Tu se slažem sa tobom. Meni generalno nisu jasne devojke koje se petljaju sa oženjenim muškarcima. Šta je to u pitanju, sujeta, nesigurnost, osećaj da su pobedili neku drugu ženu??? I šta time dobijaju? Većina njih nikad ne skupi hrabrost da raskrsti prvo sa suprugom ili to ni ne nameravaju!
    srna slazem se sa tobom!to su osobe koje nemaju nista drugo da ponude!ja ih nezalism vec ih sazaljevam!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    u principu ne podrzavam zene koje se odluce za tako nesto zasto zeli da ima sama dete sta kad dete poraste i pita gde je moj otac i zasto me niste zajedno odgajali?suludo zar ne?ona varijanata da se dete rodi a oni skapiraju da nisu jedno za drugo ok ..aajmo svko na svoju stranu tu smo za dete ali sta kao ja sam ostala u drugom stanju rodilo se dete i cao ti mi ne trebas bas glupo..ma uzasno glupo..znam za milion slucajeva gde se ljudi uzmu dobiju dete i nesto jednostavno pukne dete je naravno kod majke a otac je tu ili ne ...ne znam milion ljudi milion cudi...ja ipak mislim da treba praviti kompromise i ne cackati djavola.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    zaboravih ...eh da devojke koje se zabavljaju sa ozenjenima ..sta je tu zanimljivo?on ima porodicu a s njom je krevetu uzas,i kad dodje kuci dete mu uputi slatki osmeh ali sta ces kad muskarci ne razmisljaju kao mi zene.A iskreno mislim da te devojke nemaju samopouzdanja sta kao ne voli svoje godiste nego ozenjene,budaletine.Odvratne su mi a toliko ih ima mnogo.Pre neki dan muz i ja setamo bebu a ispred nas zena devojka posto je mladja vozi cerku u kolicima i ide ispred i ladno podize haljinu koja joj je odprilike aaaaaaaa stani vide mi se gace.Ja sam muza pitala zamislim da ti je ovo zena,da li bi mogao ovako nesto da ozenis?Fuj?

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Na neki nacin bar delimicno razumem samohrane majke.Ja svog supruga vidjam 5 dana u mesecu.Nekome odgovara da se ostvari kao samohrana majka,ali to je veliki izazov.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a molim vas sta znaci zena koja je udata a muz joj nista ne pomaze,kad cela kuca padne na nju,muz je u toj situaciji starije dete ili biljka...pre ce biti starije dete i to u pubertetu.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    dete, večito dete

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove