+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Povratak na posao!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Povratak na posao!

S obzirom da se bliži vreme mog povratka na posao, svaki dan mi se sve više srce steže! Ne znam kako ću sada po ceo dan bez svoje devojčice??? Iako to nisam htela, prilično sam se vezala za nju kao i ona za mene, i u neku ruku je bilo neizbežno jer se godinu dana ne odvajamo osim kada je baš neophodno!
    Kakva su vaša iskustva?
    kako ste vi to podneli, a kako vaše dete?
    postoje li neki trikovi koji će nam olakšati taj novi period u životu?
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam pre 7 dana bila u tom problemu...dan pre polaska na posao sam preplakala dan kad sam krenula na posao sa plakala jako je tesko jako jako jako...ali znas kako sam resila problem moja mama je dosla da cuva Balsu i sad je sve ok u nju imam poverenja i znam da ce ga paziti kao da sam ja...tako da ce biti tesko hoce a moj savet da ti cuva bebanu neko u koga imas najvise poverenja.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja bih već sada plakala!
    A najviše bih volela da je čuva moja mama, ali ona radi i ne može...čuvaće je tata za početak, ali i uz njega nam treba još neko, jer on svaki četvrti dan radi dnevnu smenu pa ne može...ma joj, ne znam šta ću i kako ću...

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Moji sa 18 meseci krenuli u obdaniste, a dotle smo radili ja i muz u razlicitim smenama. Jeste bilo nezgodno u pocetku.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ne znam koliko je pametno da je das u vrtic za to tereba adaptacija ja sam mamu aktivirala sad je menjaju koleginice a sledece nedelje ce uzeti bolovanje a djaci pa sta da im radim meni treba...da ce ti biti tesko hoce vreme ne proleti tako brzo a kad se vracas kuci imas uitak da letis...ne znam meni je bilo tesko pomislila sam da cu pasti na sred ulice ozbiljno sam razmisljala i o otkazu...ali nije vreme za to...mora da se radi...ja ne znam sta cu kad se mama vrati kuci...sta onda ....moram nesto smisliti....druga baba nema sanse da ce ga cuvati jer da je znala da cuva decu cuvala bi svoju a i da mi ona vaspitava dete nema sanse...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    ne znam koliko je pametno da je das u vrtic za to tereba adaptacija ja sam mamu aktivirala sad je menjaju koleginice a sledece nedelje ce uzeti bolovanje a djaci pa sta da im radim meni treba...da ce ti biti tesko hoce vreme ne proleti tako brzo a kad se vracas kuci imas uitak da letis...ne znam meni je bilo tesko pomislila sam da cu pasti na sred ulice ozbiljno sam razmisljala i o otkazu...ali nije vreme za to...mora da se radi...ja ne znam sta cu kad se mama vrati kuci...sta onda ....moram nesto smisliti....druga baba nema sanse da ce ga cuvati jer da je znala da cuva decu cuvala bi svoju a i da mi ona vaspitava dete nema sanse...
    i kod mene je isti slučaj
    NUDI SE ONA DA ČUVA, ALI NI PO CENU TOGA DA JA DAM OTKAZ....
    radije ću jesti hleba i vode nego poveriti Sofiju njoj!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove