+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 15

Tema: Decije igraonice

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Decije igraonice

evo ko je iz Bgd-a zeli da slavi rodjdos u igraonici mogu da preporucim dve jedna se zove Dizni nalazi se u ustanickoj super velika sa ogromnim prostorom za decu i perfektno uredjenim delom za odrasle....njihovo pice,dve devojek koje cuvaju klince, vasa hrana i torta.
    Druga je Afrika nalazi se u Brace Jerkovic na dva nivoa jedan je za klince nesto manji ali skroz sladak sa ogromnim lavirintom,a iznad je kafic gde sede odrasli sve je po dogovoru.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Takođe mogu preporuciti jednu vrlo dobru igraonicu u centru grada, zove se Kiwi. Lepo dekorisana, dobro opremljena, do duse malo skupa ali sta je tu je. Rekla bih da vredi taj novac. Sve informacije možete naći na njihovom sajtu www.decijaigraonicakiwi.com

Pozdrav!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    zoko koje su cene?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    mi smo ovu platili 8000 din plus pice oko 4000 din zavisi koliko imas gostiju ...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    mi smo iz pazove i interesuje me ima li neka igraonica u novoj ili staroj pazovi za decu?hitno mi treba odg ako neko zna molim da mi kaze!hvala unaopred

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam pogledala na netu nema nista ...jedino ti ostaje da se raspitas po gradu.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    hvala ti zoko.raspitacu se

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a kad je rodjos?stefan je u februaru?

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ma da nego ja trazim igraonicu da ga vodim da se istrci i igra sa vrsnjacima!ovde nema parkica nema skim da se igra meni se popeo na glavu jer nema drustvo!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    pametno... a vrtic ako si ga upisala? u vrtic zasto ga ne vodis tamo pa sat dva dnevno da se grubo cu reci ali je tako socijalizuje sa decom...moj Balsa ne ide u vrtic ali ja na sve nacine pokusavam da bude u drustvu dece starije i mladje za sad nije da nam ide jer zeli svakom detetu da pipne oko i da kaze koko (to je oko) i dosta mije baba i deda kad se vratim u Bgd pravac parkovi igralista samo sa decom.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove