+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 15 od 15

Tema: Decije igraonice

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ima vrtic ali nemogu da ga vodim jer nisam ga upisala.nemam pravo da konkurisem ovde jer nismo prijavljeni ovde vec u batajnici.ja bi rado a i on sa decom bio ali nemogu sta mogu.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    mame jel nekop od vas zna u kojoj igraonici ima sliaknje sa deda mrazom i dali poklone na pr;mi kupimo ili damo aprice za paketic a deda mraz dodje ima neka prestava i da deci poklone i sliakju se sa njima?ako enko zna neka mi da br u inbox!barbarice mozda ti znas?da je u zmeunu ili staroj pazovi samo da nije u bg!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Auuuu, sta napisa bre.....

Ma gde znam, nisam se ni interesovala oko toga..
    I da ima nemoj biti luda da dajes pare oni da kupuju paketice, ko zna kakavo ce sr**ce da kupe!!!
    Last edited by Barbarica; 11-16-2011 at 14:22.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    mi se bas radujemo i ove godine tom deda mrazu i paketicima...moja firma to organizuje,bude lepo,pristojno a i paketici su super,samo igracke nema gluposti od slatkisa koji ionako samo kvare zubice deci!!!!

Pozdrav, preporučujem igraonicu Šareni svet - za sve one koji su sa Novog Beograda. Odlični su i imaju predivan deo za roditelje. Malo je taj deo manji kada su veće grupe u pitanju, ali svakako je lepo mesto. Evo linka: http://www.sarenisvet.com

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove