+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 17

Tema: Koje su vase zelje u zivotu!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Koje su vase zelje u zivotu!

koje su vase zelje?sta zelite da popravite u vasem zivotu i mislite da ima nade za tim?

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja licno zelim da se sto pre preselimo bilo gde,da imamo neki nas mir da mi s eniko nemesa oko deteta i ovih bebanica kad se rode.zelim da ujutru ustanem spokojna i da popijem kafu na miru.da nerazmisljam ko c eme danas iznervirati.sva sam osedela od briga i nervoze.za to sam ja licno kriva jer sam to sebi dozvolila.jednostavno zelim mir u kuci i da nebrinem oko gluposti!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    kad bih uhvatila zlatnu ribicu ili duha iz carobne lampe pozelal bih zdravlje i mudrost.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    a kad bih dobila na lotou ili bingu kupila bih dzipa i po ceo dan bih se vozila.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Pored zdravlja zelela bih da dobijem na loto-u. A sto se realnih zelja tice da sto pre nadjem novi posao i nastavim dalje.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    znate onaj vic kad se mujo mesecima moli svakodnevno da dobije na lotou ...pa mu Bog nakon nekog vremena odgovori " mujo bolan pa uplati neki tiket"
    ee takva sam i ja
    da mi treba nesto NE TREBA MI da izvinete hebe mi se za sve zivo samo da smo svi na okupu zdravi i veseli
    parica ce uvek biti koliko za kilo brasna a od kilo brasna sto sta moze da se skarabudzi
    jedina zelja koju imam je da mi porodica uvek bue na okupu da Sonjica bude lepo i zdravo dete i to je sve
    sve ostalo dodje i prodje ...i ljubav ... i prijateljstvo ( pogotovo u danasnje vreme) pare su samo papir u boji
    takod a nemam neke posebne zelje ...ostvarila sam sebi deciji san
    pocela da vozim velike motore - kupila motor iz snova ( koji sad sedi u garazi )
    mogla sam da izaberem malo kvalitetnijeg muza al jbg negde moram da omanem tako da meni sad nije ostalo da prizeljkujem nista dr. no da svi budemo zivi zdravi i nasmejani
    a ostalo ...pa doce samo po sebi
    i love to love just let me

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pored zdravlja koje je najprece zelim da sto pre prodamo ovaj stan i sagradimo planiranu kucicu, da imam svoju basticu sa povrcem i da gajim cvece... Puno kuca i maca... Da pored naseg Lazara dobijemo jednu cerkicu... I da se volimo neizmerno...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Da moj mališa napreduje i bude zdrav. Da završim faks ili nađem posao. Da suprug malo poraste i shvati šta mu je u životu bitno. Da počnem da vodim ispunjen život i da se više smejem i radujem.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Da nadjem posao, da izvedem decu na pravi put...I naravno da dobijem na loto-u.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja želim zdravlje svojoj porodici, i slogu...sve drugo dolazi s tim! to je najprostije i najiskrenije
    ...deca su ukras sveta...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove