+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 29 od 29

Tema: Patronažna sestra

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Da, u pravu si , bas mo o tome gore pricale

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Moja patronazna je bila cvece! Stvarno sam bila odusevljana, pogotovo zato sto je vec u prvoj poseti zatvorila usta mojoj svekrvi!

daj mi molim te preporuci tu patronaznu sestru da mojoj miloj i dragoj svekrvi zapusi usta!!!!!!:

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    I moja je bila neka,katastrofa. Kad god se javila urlala je na telefon kako neko mora da dođe kolima po nju, da gospođa ne ide peške, pa je odvezi ovamo, tamo, i eto toga se najviše sećam.Zadržavala se celih 10-15 minuta, a šta može za to vreme da vam pomogne ništa. Tako da ako mi ona opet pripadne drugi put, ne mora ni da dolazi, nije bila ni od kakve pomoći.
    A ja sam bila jako ranjiva i emotivna tih dana, a ona sa bebcem kao da je pivska flaša, strašno.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    A ovo sam zaboravila da dodam, mojoj patronažnoj je bila jedina preokupacija da skupi zdravstvene knjižice svih nas koji smo u dvorištu, a da vam na pričam dve kuće, četiri porodice kada se pomnoži, nas 15-ak i sad sam ja sa bebom od 10 dana treabala da trčkam ne bi li ispunila hir moje patronažne, užas , da nije ovoliko smešno bilo bi žalosno.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    meni patronazna sestra nije ni bila tako da sam sve ucila sama...a najgore je sto je moj suprug posle dva dana morao na posao tako da sam ostala sama sa bebom...dok se nisam naucila bilo mi je najgore!!!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    neko je pozvonio na vrata ja otvorim kad tamo zena kaze da je patronazna sestra ,cim je sela pitala me je s cim kupam bebu koja je juce izasla iz bolnice i da je najbolja neka bebi marka ne znam vise ni koja i da ona moze da mi nabavi te preparate nova je na trzistu i sjajna je ...ok vazi...ajde pokazi mi kako da kupam bebu i pali....dolazila je 5 dana i svako jutro je bila ista prica kad je prosao peti dan bila sam srecna sto je vise necu videti jer mi je prosto isla na zivce sa ponudom bebi opreme i tipovanjem doktorke kod koje treba otvorim karton...nista je nisam poslusala...rastale smo se sa kiselim osmehom i ajde u zdravlje...sasvim slucajno u parku sam upoznala majku i bila nam je ista patronazna sestra i pricce su na iste s tim da je ona otvorila karton kod njene doktorke.....

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    moja patronazna je bila super, dolazila je 5 dana, dala mi svoj br mob da je zovem ako imam neka pitanja (sto i jesam!), zrela zena, mila, smirena, draga, i jos lepa (znam da to nije bitno) pa kao da je dosao bebi bog, kada udje, meni svane. Da ne pominjem da sam imala 100 pitanja i na svako je odgovorila sa jednakim strpljenjem i nikada nisam imala utisak da zuri i odradjuje posao, ali ni da pravi poselo (mada bih je, da sam mogla, usvojila na jedno mesec dana). Bila je i bolja nego sto sam ocekivala, obzirom na price koje sam cula. Generalno, imala sam srece sa svim osobljem tokom cele trudnoce - sve drzavno...

Junior Member Unina mama :-)'s Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Ja imam samo reci hvale za zenu koja je nas obilazila. Dolazila je i van radnog vremena da mi pomogne oko dojenja i na tome sam joj beskrajno zahvalna...
    Imati dete znači kako ni u jednom delu tog puta jednostavno ne možeš
    zamisliti da ga je moguće voleti više nego ga već voliš, jer se sav topiš od ljubavi,
    voliš koliko uopšte ljudsko biće može voleti, a onda zapravo shvatiš – da voliš ga
    još i više

http://www.ticker.7910.org/an1cJLA0g...ZlY2EgaW1h.gif

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Mladim mamama i trudnicama da porucim da je u NS-u pocelo sa radom savetovaliste i da se vrse kucne posete, mislim da je dobro svakoj mladoj mami da ima nekoga sa iskustvom i strucnog da joj pomogne u tom periodu jer ima puno pitanja koja se buduce mame stide postaviti doktoru ili nekom drugom a ovo savetovaliste je upravo tog tipa , Dolaze i na kucnu adresu i vrse pomoc i pregled dece , majki i trudnica . Za vise informacija mogu poslati kontakte preko pp jer ne znam da li je dozvoljeno stavljati brojeve telefona ili mejl adrese

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove