+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 29

Tema: Patronažna sestra

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    postati majka je nesto najlepse na svetu i niko nema pravo da nam to kvari!!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    [КУОТЕ = мамица_три_цурице; 555] постати мајка је несто најлепсе на свету и нико нема право да нам то квари!! [/ КУОТЕ]

Слажем се у потпуности са тобом

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    I ja, i ja

Junior Member tandzerina's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    I ja! Divno si to rekla, mamice tri curice!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010

Smile

Navodnik Orginalno postovao Mamamica Pogledaj post
    [КУОТЕ = мамица_три_цурице; 555] постати мајка је несто најлепсе на свету и нико нема право да нам то квари!! [/ КУОТЕ]

Слажем се у потпуности са тобом
    Ja uskoro očekujem da postanem mama i jedva čekam da osetim to što je najlepša uloga u životu, tako da se slažem da treba da zahtevamo od svih da nam pomognu/da ne odmažu.
    [/SIGPIC]

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Moja patronazna je bila cvece! Stvarno sam bila odusevljana, pogotovo zato sto je vec u prvoj poseti zatvorila usta mojoj svekrvi!
    Nisam mogla da verujem sa kojim entuzijazmom i odusevljenjem radi svoj posao, kao da nije malo pre vec kupala jednu bebu, ili ko zna koliko njih u toku tog dana! bila je odusevljena svaki put kad je moja devojcica pogleda, ili nabaci smesak

Datum pristupanja
    Apr 2010
    To je lepo cuti, takve su sada retkost, nego da ne plasimo nove mame i buduce mame, i ove ostale rade svoj posao savesno samo smo mi zelele da to rade sa malo vise entuzijazma!

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    U pravu si Taco, malo entuzijazma kad je nama najteže mnogo znači. Meni porođaj je bio dečija pesmica ali posle onih 40 dana mi je zagorčalo život. Hormoni su čudo

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Svima je tako, samo treba i u tim trenucima da znamo zasto sve to radimo...kada smo ih vec doneli na svet tako male i slatke i zeljene daq ne budemo nervozne zbog njih i da im ulepsamo ovaj cudni svet.A patronazne sestre, ima i za njuih leka, traziti drugu ako je neprijatna.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Patronazne sestre trebaju i moraju da budu i ljubazne,i tolerantne,nasmejane,pozitivne,da nam uliju neku vrstu sigurnosti koje mi nemamo na samom pocetku kad beba dodje... Ne smeju samo da "odradjuju" posao-topla rec i paznja prema nama mamama je takodje bitna!!! Ja sam ZT po struci,pa zamislite da ja svoje pacijente samo odradjujem!!!!! Svi bi imali isti osmeh-ja svakom svom pacijentu posvetim paznju,porazgovaram a onda se bas potrudim!!!!! A da,ja sam imala srece-moja je bila divna-mada se i poznajemo radimo u istoj "kuci",ali verujem da je uvek takva...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove