+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 18 od 18

Tema: Kako zaustaviti proliov kod dece?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Koka kola je sigurno dobra za proliv, odnosno protiv njega, a i uspeno stiti od dehidracije. Pazi samo da ne dehidrira, sam proliv ce prestati. Probiotik kapsule su ti odlicne, po jedna dnevna se rastvori i popije. one regulisu stomacne probleme na duze staze.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Navodnik Orginalno postovao nina. Pogledaj post
    moj sin ima 4 i po godine,vec pet dana ima nenormalan proliv,zvala sm njegovu doktorku koja je rekla da ga nedovodim i da je zakacijo neki stomacni virus kad smo bili na kontroli u decijem dispanzeru.,i rekla je da mu dajem rastvor(infuziju) 24 sata na svakoh 5-10 min,medjutim ni to mu nepomaze.molim vas ako ima neko ko zna kako da mu zaustavim prolim odgovori na mail novakovicnina037@gmail.com
    E Nina ja ti predlazem rendane jabuke i mlevenu plazmu da pomesas,to je moja sestra uvek maloj davala kad je imala proliv,i njoj je to pomagalo. Pozdrav!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    probiotik je sjajan a ukoliko se ti vratis na forum kupi i sebamed kremu protiv ojeda jer ako ima proliv moze i da se ojede guza.
    Da rezimiram das detetu koka kolu zatim rendanu jabuku i keks pa probiotik a potom kupi nov dusek i sebamed kremu ..

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    probiotik je sjajan a ukoliko se ti vratis na forum kupi i sebamed kremu protiv ojeda jer ako ima proliv moze i da se ojede guza.
    Da rezimiram das detetu koka kolu zatim rendanu jabuku i keks pa probiotik a potom kupi nov dusek i sebamed kremu ..
    hahaha ja sam samo predlozila posto znam da je maloj od sestre pomoglo,sad ko hoce neka proba,al ovo da dati detetu koka kolu ne bih se slozila.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja sam isto davala malom grisine i supu iz kesice, ali obavezno neki probiotik. Da li je dete bilo pod antibioticima?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    salim se ja znam da je Balsi pomogao probiotik a za ostalo ne znam i dr je rekao da bi trebalo cesce da uzima u toku meseca.

Junior Member zorana4's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    mi elektrolite i prolife nama je pomoglo

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ma coca cola
    meni bi pomogla
    sad
    da osvezim saharu u telu
    MaLeNa MaZa