+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 17 od 17

Tema: Kada suprug nije kod kuce

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ajde malo smeha i razonode toga nikad dosta...ja se muvamm po kuci skolni ovo skloni ono i bas ce mi prijati da dodjem i procitam neki vic...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    anegdota koliko hoces posebno sa nasim Jugovicicma po belom svetu...ja skidam kapu ljdima koji su pod stare dane otisli trbuhom za kruhom,i svakodnevnom borbom,,,ali opet imamo i pokondirene tikve koji su otisli i zaboravlili odakle poticu...moje drugarice iz osnovne skole su otisle u Holandiju 90-e kad su dosle 99-te,nisu govorile srpski vec engleski i holandski...ali kad smo ih podestili da su rodjene tu i da ih se stidimo jer se i one stide nas sve se promenilo...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ima nas svakakvih,ali nisam rodjena u Bgd i ne mogu sebe nazvati Beogradjankom a ne mogu okrenuti glavu od nekoga ko je iz mog mesta...htela ili ne ja sam iz malog mesta,to sto sam dosla u Bgd i ostala bila je stvarno velika borba,,,ali pobedih mada se nekad pitam da li je to pametno...svi tezimo boljem ...mada je moja jedna od deviza da prijatelje biras al familiju ne....

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Mama Taco u vezi tvog vica....kod nas kazu da popadika kaze seljaku da pop nikad ne daje,samo uzima.E moj deda je bio pop,sad je u penziji jer ima kokosije slepilo ali si me bas podsetila da ga malo zezam....:
    Evo jedan vic....pricaju Englez,Francuz i Bosanac o svojim najvecim blamovima.Kaze Englez:sedim ja sam u kafani,pijem sve vreme,a kad sam posao kuci,ja za novcanik da platim i vidim,zaboravio sam novcanik,kakav blam.kaze Francuz:Nije to nista,ja u wc,serem,(izvinjavam se)obavim radnju i posegnem za toalet papirom,kad nema papira.Kakav blam.kaze Bosanac:Za vreme Drugog sveckog rata,Nemci iskopali rake,pa maljem po glavi i u raku.Ide tako red,dolazi red na mene,oni udare jedamput,ja nista,oni udare drugi put,ja nista,treci put,ja opet nista.A mene blam,ljudi cekaju!!!!
    Last edited by sandra kika jovanovic; 10-03-2010 at 01:17.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    xaxaxaxaxaaxxaxa...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    eeeeeeee....
    evo jedno prosto pitanje
    koja je razlika izmedju VOLA i BIKA???
    MaLeNa MaZa

Member MamaMia's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Eto, svog dragog sam tražila mjesec dana da promjeni brisače na automobilu, naravno, nikada "nije imao vremena". A mene su strašno živcirali kolko su se istrošili. Ode on prošli tjedan na teren, reko pa ne može to biti tako komplicirano, dam si ja truda, nađem tutorijal na internetu i hopla - novi brisači su na autu. Evo ako nekome treba: http://www.brisaci.hr/zamjena-brisac...eniti-brisace/ Sve se može kad se hoće

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove