+ Reply to Thread
Strana 1 od 6
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 55

Tema: Rastu nam zubici

Threaded View

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Rastu nam zubici

Za divno cudo sa starijim nisam ni osetila(ja nisam, a on verovatno jeste) rast njegovih zubica.Nekako je to sve glatko proslo, cini mi se sada iz ovog ugla isuvise glatko.Zato su mi blizanci zaprzili corbu, kmecanje,nespavanje, odbijanje hrane, trpanje svega i svacega u usta...samo sam se pitala hoce li to ikada prestati...Svakakve medikamente sam koristila, cak su mi slali iz Svajcrske , Nemacke, Holandije...svakakva sr... i nista to nije pomagalo...bar kod mojih, dok se nisu, ne znam ni sama kako dohvatili kasicica, onih kafenih, metalnih...Onda sam svako hlasila po dve, davala im da grizu i samo tada su bili mirni.

Do kojih zubica ste stigli?
    1999. It's a boy
    2001. It's a girl
    2005. It's a girl
    Super beba

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Aciju, najstarijem, sada izlaze trojke, tj. izasle su trojke...Mislim da su mu samo ostali kutnjaci mlecni... nemam pojma, on sam ide na kontrole kod stomatologa...imaju ga u skoli.On nema ni jdan kvaran zubic...Ovih dvoje sad menjaju redom mlecne ...stigli smo cini mi se svi prednji su se izmenjali... da nisu krezavi...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mom sinu je rani izbio prvi zub. Stalno je gurao rukicu u usta a ja sam mislila da je gladan. Kad ono zubić! Znate za onu foru, Ko prvi vidi zubić treba da kupi detetu nešto belo. Imali smo razne faze, nije mnogo plakao niti imao temperaturu, ali je slabije jeo kad su izbijali zubi.

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mi prva dva koja su izašla sa 10 meseci nismo ni osetili, ali smo zato svaki sledeći overili kod lekara. Nije bio, mnogo kenjkav, normalno je jeo. Ali kad god izaće zubić Srđa se razboli. To mi je najgore do sad, ti njegovi zubi. Jesu lepi, i zdravi, ali dok su mu izašli poludela sam. Bila sam glavna u Domu zdravlja. Sad redovno idemo kod zubara, zalili smo 2 četvorke a i preostale dve će doći na red kao i petice.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Bravo, samo da ostane tako i da nemaju starh od stomatologa, kad krenu u skolu da sami idu i vode racuna o tome...

Datum pristupanja
    May 2010
    Zato ga i vodim. Ali prošli put je ugrizao zubarku, ustvari dr na stažu. Bila je malo nespretna sa tuferom dok mu je stavljala, i ugrizao je. Sad smo malo napravili pauzu da zaboravi pa opet krećemo.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pipi je sama jpre dan dva izvadila zubic, stavila ga ispod jastuka i zubna vila joj je donela pokloncic... Ne znam sta, ali joj se mnogo svidelo.

Datum pristupanja
    May 2010
    Što mi je slatka ta fora sa zubnom vilom

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pipi veruje u vile, vilenjake i te slatke stvari i meni je drago zbog toga.Ne zelim da joj osporavam pravo da bude dete i veruje u dobro i lepo...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove