+ Reply to Thread
Strana 5 od 6
PrviPrvi ... 3 4 5 6 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 50 od 55

Tema: Rastu nam zubici

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Moja ćerkica nema još ni jedan zubić, a ima 6 meseci i 10 dana... pre dva dana joj se začepio nosić i dobila temperaturu, pa smo je vodili doktoru i kaže teta doktorica da je to verovatno zbog zubića jer nema nigde upali, hvala Bogu... A moja Sofi je pravi junak, muči je to sve a ona uopšte ne plače osim kad joj nosić baš začepi pa ne može da diše! Jutros je opet dobila temperaturu, pa sam joj dala sirup, a zuba još nema...Može li mi neko reći koliko dugo to može da traje??? Mislim dok ne izbije zubić?
    ma polako,mom sinu je prvi zubic izbio u 8 mesecu,a indikacije za izbijanje su mu krenule jos od 3,5 mes samo sto on nije imao teperaturu,balavio je puno...mlecna denticija je bas razlicita,mada ja mislim da ce tvoja cerkica uskro dobiti svoj prvi zubic...temperatura je ono sto prati nicanje zubica,mada zacepljen nosic i ne bi trebao da ima veze sa tim,mozda je od promene vremena!!! sada kada Vuk ima skoro 13 meseci ima vec 7 zubica i sad mi se cini da je krenuo i osmi..kad tako okasne onda kasnije brze i izbijaju da nadoknade!!!!! moguce je i da ce tvoja cerkica dobiti dva bukvalno odjednom pa je zato malo i muci!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ma i ona odavno balavi, mislila sam još davno da će krenuti zubići... Moguće da će dva odjednom kao što kažeš! Nadam se da će proći brzo, duša me boli što je muči tako!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ma procice,a onda kad krenu,samo osetis pod prstima nesto strasno ostro,a onda ujedanje!!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    hehehe, ma izdržaće mama sve za svoju lepoticu, samo nek izbiju već jednom ti zubići...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    brzo ce oni....nego mislila sam da sam te vec negde pitala ali ne mogu da nadjem,kog maja je Sofija rodjena?
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da nije 23.05?
    kika je 28.05
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Balsi su dole dvojke izrasle u 3 meseca i 9 dana da ne verujete .

Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha.........
    blago tebi
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    majke mi 13-og ce napuniti 9 meseci i ima 8 zuba cetiri gore i cetiri dole sad valjda idu cetvorke pa trojke.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    rastu cetvorke to je uzas znaci dete place non stop nema t ali nos slinavi sta da radim?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove