+ Reply to Thread
Strana 3 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 55

Tema: Rastu nam zubici

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    A ja se sve brinem sto Nikoli tek izbija prvi zub.I on ima 8 meseci. Ali njima kasnije izbijaju zubici,pa s e ja sve nesto preslisavam sama sa sobom.

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nije to kasno, zubi izbijaju od 4 do 14 meseci, nekoj deci brze, nekoj sporije... Evo mojoj Minji je izbio i drugi nedelju dana posle prvog!

Junior Member Anna's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Emilija jos uvek nema zubice ali zato se muci strasno... Imala je temperaturu, otok, nervoza, osip po obrazima... Jel ima jos nesto sto moze da prati pojavu zubica a da ona nije imala? Ako ima sve mi se cini da ce je i to zadesiti I sve se to izredjalo a zubicu jos uvek ni traga....

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    OLAAAAAA,Vuku je konacno izbila jedinaca!!!!!!!!!!!! Sad ocekujem drugu!!!! I vec je bio na kontroli kod stomatologa(hihihih moja prof deformacija)!!!!!!! Anna i dijareja zna da se ukljuci uz sve te probleme-nadam se da ce tvoja devojcica to da preskoci!!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    bravo za zubic!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    hihihi,hvalaaaaaaaa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    kod nas se desilo cudo bar za mene cudo..mom Balsi koji sad ima 5 meseci prvi zubi su porasli u 3 meseca i 9 dana....ja sam iskreno mislila da je po desnima nesto od mleka ostalo s obzirom da sam ga hranila aptamilom kad tamo cudo zubici dole dve dvojke ...i nije bilo problema a gornji jos uvek nece tako da ga fotografisemo non stop jer je sladak kao med...nasmeje se sirom otvori usta a tamo dva bisera...cudo moje...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    moja Kika ima tri meseca i upravo smo videli da joj je izasao zubic...drugi je na putu....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    imamo i dva gore aaaaaaa slatki su kao med...kad sam ujutro ustala i videla zube celu familiju sam probudila da im saopstim sjajnu vest..i taj dan je bio sladak kao med..donjim zubicima skrgoce po gornjim koji vire stidljivo..mis mali ..

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da vas pitam?Mojoj devojcici rastu donje cetvorke i to u cetvrtom mesecu.Vidim ja ona ih stalno cesa,zabije nokat u meso pa vuce kad pogledam a oni samo sto ne probiju kozicu.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove