+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Zenski mozak

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010

Zenski mozak

Majčinski mozak, ženski mozak je veoma neobična "stvar". Kada posmatrate iz ugla hormona ove magične supstance veoma utiču na način na koji mozak nežnijeg pola funkcioniše. Evo šta su kolumnisti portala Shine otkrili. Ovu su neobične činjenice o ženskom mozgu.

NOVAC
    Žene najviše troše novca kada su u fazi ovulacije, a najmanje troše kada imaju menstruaciju.

POROĐAJ
    Hemija na osnovu koje funkcioniše ženski mozak utiče i na sledeće: kada se žene porađaju kod njih se budi ekstremna pozornost. Čak iako je pod sedativima, anestezijom, u neverovatnim bolovima, ona može da čuje jasno sve što se dešava oko nje i da primećuje i najmanje sitnice.

INTERESOVANJA
    Nivo hormona oksitocina kod žena posle 50. godine opada. To može uticati da žene ponovo obnove interesovanja vezana za karijeru ili stvari koje su ih zanimale pre nego što su postale majke.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    hm novac trosim kad god imam bilo da je ciklusu pitanju pre ili posle kad imam moram da potrosim,porodjaj ne zelim da pominjemsve sam videla cula a boli za ne everovati,imam milion interesovanja a cekam 50 -u pa cu videti sta ce se desiti....ko zna mozda postanem i dr nauka

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    POROĐAJ
    Hemija na osnovu koje funkcioniše ženski mozak utiče i na sledeće: kada se žene porađaju kod njih se budi ekstremna pozornost. Čak iako je pod sedativima, anestezijom, u neverovatnim bolovima, ona može da čuje jasno sve što se dešava oko nje i da primećuje i najmanje sitnice.
    .

Ha, ha, ha, u mom slučaju sasvim obrnuto. Ne da nisam primećivala detalje, nego ništa nisam nisam primećivala. Danas, kada se setim porođaja, deluje mi kao da sam bila skoro besvesna.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Mora da su ispitivanja radili musakarci.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ma zenski mozak koji bre mozak ?

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    majčinski mozak, ženski mozak je veoma neobična "stvar". Kada posmatrate iz ugla hormona ove magične supstance veoma utiču na način na koji mozak nežnijeg pola funkcioniše. Evo šta su kolumnisti portala shine otkrili. Ovu su neobične činjenice o ženskom mozgu.

Novac
    žene najviše troše novca kada su u fazi ovulacije, a najmanje troše kada imaju menstruaciju.

Porođaj
    hemija na osnovu koje funkcioniše ženski mozak utiče i na sledeće: Kada se žene porađaju kod njih se budi ekstremna pozornost. čak iako je pod sedativima, anestezijom, u neverovatnim bolovima, ona može da čuje jasno sve što se dešava oko nje i da primećuje i najmanje sitnice.

Interesovanja
    nivo hormona oksitocina kod žena posle 50. Godine opada. To može uticati da žene ponovo obnove interesovanja vezana za karijeru ili stvari koje su ih zanimale pre nego što su postale majke.
    1000000 posto istina!!!!!!!!!!!!!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    ma zenski mozak koji bre mozak ?
    ahahahaha i ja se to pitam

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Novac kad imam trosim ga, a ako imam, tampon i u akciju Jedino bi me mozda ulosci omeli u tome xD

Porodjaj, nikakvi bolovi niti ista slicno, samo sam se smejala u sebi jer sam mislila nasta li sada licim pred svim ovim ljudima( dok sam gurala) xD

Sto se tice interesovanja, o karijeri nikad nisam mastala, bitno mi je bilo da se udam za ljubav svog zivota i da imam bebu A stvari koje su me pre zanimale zanimaju me i sada Tako da se ne slazem sa ovim

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Zenski mozak : po meni jos uvek nije istrazen u potpunosti

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa da ga koristimo 100%mogli bi da istrazuju.Kad ociste prasinu i nered,promenice misljenje u istrazivanju.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove