+ Reply to Thread
Strana 4 od 4
PrviPrvi ... 2 3 4
Prikazivanje rezultata 31 do 33 od 33

Tema: Kada je prohodalo vase dete

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Drage mame,citala sam vasa iskustva,pa rekoh da podelim i moje.Moja cura sada ima 9 punih meseci,sa 5.5 je pocela da puzi,sa sa 6.5 se vec podigla na noge,a,sada samostalno stoji,ne pravi korake ukoliko je neko ne pridrzava,ali zato kada se spusti na pod,odmah trazi za sta bi mogla da se uhvati da se podigne i pridrzavajuci se uz oslonac hoda....Kada smo bili kod fizijatra zbog tortikolisa,ja sam pitala za to njeno preuranjeno podizanje,a ona mi je rekla da je nosim sto vise da ne bi stajala jer ce imati krive noge....Ne znam samo kako je mislila da to izvedemo pored svakodnevnih obaveza oko dvoje dece i svega ostalog....I razmisljajuci i prisecajuci se mnogih saveta lekara koje sam imala za oba deteta,shvatila sam da je najbolje poslusati najpre instinkt bebe,a onda i svoj.Jer mislim da je priroda sve sama udesila (naravno osim ukoliko ne postoje neki ozbiljniji problemi),da bebe same osete, kada,sta i koliko mogu da urade....srdacan pozdrav svima....

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    `Draga Majo, trebala si joj reci da onda dodje do tebe da je nosi... Mislim strasno... Ma ja tvrdim da su doktori toliko zatupljeni i toliko vise ne znaju sta da savetuju, da to nije normalno!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    `Draga Majo, trebala si joj reci da onda dodje do tebe da je nosi... Mislim strasno... Ma ja tvrdim da su doktori toliko zatupljeni i toliko vise ne znaju sta da savetuju, da to nije normalno!!!
    Potpuno se slazem sa tobom....svako ima svoje misljenje,pa cak i jedan doktor ti dva puta kaze drugacije.....samo se pitam ko je nasim bakama savetovao,kako i kada deca treba da sede,prohodaju,sta da jedu...kada na nosu da se stave....Zaista ih treba pustiti da oni sami sve rade,jer da ne mogu ne bi ni pokusavali da stoje,hodaju,puze....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove