+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 18

Tema: Kako ste zamisljale vas zivot kad se udate

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Kako ste zamisljale vas zivot kad se udate

da se udam za domacina koji zna red koji ce ceniti moj rad i trud, imacemo dvoje dece nije bitan pol,zajedno cemo ih odgajati i to cce nam biti glavni cilj,stan nam nece biti veliki ali cemo biti sreni ,zanimljivo opremljen sa dosta knjiga,a svaki detalj cemo zajedno birati,pomagacemo jedno drugom i podrzavati u svemu,svajdacemo se ali ponekad cisto da razbijemo monotoniju....u kratkim crtama.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Zar ne želi to svaka od nas? To što si napisala, kao da sam ja pisala a verujem još mnogo njih. Možda varira broj dece...Ja bi dodala putovanja. Takođe nisam tipična domaćica u smislu da je kuhinja moje carstvo. Nee, ja sam uvek zamišljala kako ćemo zajedno spremati obroke, kad smo oboje tu, i zabavljati se. Mislim i da svaki muškarac treba da zna da uključi veš mašinu, da ispegla sebi nešto ako ja nisam tu (ili klincima!). Zamišljala sam i da ćemo zajedno pokrenuti neki porodični posao.
    Šta da vam kažem, malo se toga ostvarilo.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja sam zamisljala kao jednu veliku zabavu, zajedno se zabavljamo, setamo decicu, klopamo u prolazu... U principu i jeste tako, samo sto su se u raspored ubacile poslovne obaveze, jer od neceg mora da se zivi, a i broj dece se povecao. Mi smo zajedno pokrenuli posao i to bas nije tako idilicno, evo vec sedmu godinu se natezemo i rastezemo.Ni ja nisam bas neka domacica. Kod mene uglavnom muzic sprema klopu, a ja perem sudove. Masina za ves je moja, a pegla zajednicka, svako pegla ono sta ce da obuce. Sve u svemu opusteno.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja nisam ostvarila ono sto sam zamisljala mozda sam previse obaveza uzela na sebe i ja sve mogu a nije trebalo tako...Zamisljala sam da cemo imati poslovne o baveze ali i da cu biti srena ...ALI ode mast u propast.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Drago mi je zbog tebe, našli ste se iako ste bili mladi!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Uh, ovo je bilo upućeno Emadori!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Skapirah....Imeni jedrago da je super brak.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ZAmišljala sam ga u svakom slučaju drugačijim nego što je sada, ali zadovoljna sam i ovako... Žene imaju taj običaj da idealizuju stvari, a život zapravo nije bajka, pa budemo pomalo razočarani kad ne uspemo da stvorimo bajku koju smo zamišljali... ali čovek treba uvek da bude zadovoljan s onim što može i što ima, u suprotnom će uvek biti nesrećan!
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Upravo tako, male stvari nas cine srecnim. Naravno da i mi imamo svojih uspona i padova, ali nikada nismo to nesto tesko prezivljavali. Vise onako u hodu.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    sve je do coveka ja sam zamisljala drugacije i nije ni 10 -ti deo kako sam mislila da ce biti ne mirim se s tim nezadovoljna sam ne mogu nista da promenim i to je to...zivot pise romane.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove