+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 20

Tema: Koliko jedna zena mesecno potrosi na sebe?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Koliko jedna zena mesecno potrosi na sebe?

svakog meseca kupka,sampon regenerator,puder,neki sjaj za usne ,po neka senka,carape svakoi drugi dan kupujem za ne poverovati,dvevne uloske,uloske,poneki ukras za kosu,nestood nakita.To je ono sto svakog meseca sebi priustim,a sve su sitnice,garderobu ne kupujem svakog meseca ali kad kupim znam da valja.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ovih dana znatno manje nego ranije. Šminku skoro da ne koristim pa mi dugo traje, ranije sam kupovala kvalitetnu bižuteriju sad retko. Čarape po potrebi a garderobu, hm, kad vidim nešto baš sjajno i povoljno kupim ili dobijem i naravno ono što svaka žena mora da koristi. Malo trošim na sebe sve u svemu.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Slabo u zadnje vreme trosim na sebe. Ono osnovno: kupka, sampon,( a to i nije samo za mene), dezodorans..Generalno najvise trosim novca za gorivo.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ni ja ne trošim puno...pa ne kupujem šminku svaki mesec, a ostalo i nije puno... 10ak eurića cirka..
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    joj mene sad ceka kupovinan glava me zaboli ponovo sampon regenerator tonik za ciscenje lica krema za lice uzas..

Datum pristupanja
    Aug 2010
    jel neko probao bozen kreme?

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Evo ovako.licno ja za samo mene potrosim samo 10 hiljada.....ako se pitate zasto toliko..... iako sam trudna ja moram da kupujem uloske muka mi jeeeeeeeeeeeee*(imam problem oduvek sa sekretom)tako da mi je svejedno imala ili nemala mesecnicu.ostalo feniranje 1 mesecno moram kosa mi je uzas!onda sve z aintimnu higijenu,vaginalete 1000din.strasno...ostalo sve sto ste i vi nabrojali..hm zaboravi ja sam luda za peskirima.cim videm neki lep moram da ga kupim.puna mi ih je kuca!ahahah inace volim i soljice ali nemam gde da ih stavim pa ih nekupujem!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ma ne za kucu samo za sebe ....ja sam jedno vreme kupovala non stop nesto za kucu a onda shavtila da nema potrebe bacati novac .

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ma ja za sebe kupujem peskire bre!!!!nedam ih nikomeeee samo moje! hahaha jesam luda majke mi!evo sad neko da vidi koliko ih imam pitao bi me kad otvaram prodavnicu peskira........

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    dnevne uloske... ponekad nesto blesavo za grickanje tipa pringls....OBAVEZNA maskara jednom u dva meseca PRIRODNA PLAVUSA pa bez maskare sam ko tifusar daleko bilo
    hmmm i to je to
    poslednje sto sam da kazes kupila sebi je bila moto jakna od 400e i martinke od 5.000 i motor al to ne racunam posto ce ga naslediti muz dok se ja budem igrala sa SONJOM
    a inace ..ne trosim na sebe
    jedino cemu nikad nemogu da odolim to je sladoled
    i love to love just let me

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove