+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 20

Tema: Koliko jedna zena mesecno potrosi na sebe?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    brate ti si luda pa sta ce ti toliko peskiri kako glumci po filmovima tusiraju se i onako penusavi obuku bade mantil..xaxaxaax i posle se pitamo zasto su ameri bolesna nacija...ma samo kupuj a jel imas neke poseben koje volis ili svejedno.....sad su se pojavili neki kineski mozes da se brises 20 minuta ti si mokar pa mokar...zato su peskiri Cvete Dabic zakon samo ih pogledas i suv si..

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    pa jok...koji mi se svidi ja ga kupim!obicno kupujem srednje velicine.ali kupim i po pojaci a kod kineza ne.pre jesam ali sad ne.ustvari kupim ali samo bele da mogu da ih iskuvavam!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a koliko ih imas ?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam prosli mesec imala akciju zvanu carape nemam carapa i ono sto je bilo to jr raspar i pukne mi film ma dokle vise pobacam raspar obujem djuvegijine i krenem kupila sam dovoljno .

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    bice da spadam u onaj tio devojaka - zena koje stvarno mrze SOPINGE i te zajebade ...mene to smara
    pa kad se kupuje ...ako se kupuje to su uglavnom sitnice onako na juris i milina
    bar sto se toga tice sam jednostavna za odrzavanje
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    a koliko ih imas ?
    ja neznam nisam ih brojala!ali otprilike imam ih preko 300i velikih i malih i onih za plazu....imala bih ih vise da one srozane kineske nisam pobacala pre dve godine kad smo se doselili ovamo.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    ja sam prosli mesec imala akciju zvanu carape nemam carapa i ono sto je bilo to jr raspar i pukne mi film ma dokle vise pobacam raspar obujem djuvegijine i krenem kupila sam dovoljno .
    ja i meni trebaju carape.....debele!!!!!!ja mesecno pobacam ko zna koliko muzevih carapa.jer kad radi po ceo dan pa se izuva pa ide boz kod svekrve iscepa.pa ih samo bacim kad ih skine ako su malo napukle.jer ja perem na ruke njih muka mi je kad vidim pocepanu carapu. nismo bogatrasi ali mrzim pocepane carapse.njih kupojem kod kineza! zato sto ih brzo cepamo ja manje ali muz...kad nece papuce ni patofne da nosi!

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    isto kao zverka, kada moram i na juris. Uglavnom u setnji ili u prolazu snimim nesto u izlogu, kada gori odem, vidim, probam i ako je to to - kupim. Nikada ne trazim jeftinije po gradu, i tako jedva nadjem nesto da mi se svidja. Moja mama odlepi i kaze da je nemoguce da ne mogu da se obucem u celom NSu! sta cu kada nikada ne kupujem sezonske sizove - ja uvek imam drugu ideju sta bih nosila, pa onda ako naletim na tako nesto, a imam para i treba mi - kupim

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja sam ranije trosilsa dosta, sad uglavnom sve na Lazu dajem. A vala i imam dosta sto se garderobe tice... Od sminke kupujem samo maskaru i kreon, jer nista drugo ne stavljam nikad... I to mi traje 2-3 meseca. Kreme za telo, kupke, dezodoransi, i tako to mi je uvek prioritet... Garderobu cu doduse morati sad malo da obnovim jer sve su to neki mini sorcici i suknjice A dekoltirane majce i dalje naveliko furam, furacu i suknjice i sorcice, samo da skinem ovaj celulit sto imam
    Inace jako sam teska sto se odabira tice, jer volim samo odredjene boje i mrzim npr garderobu sa natpisima i slikama( izuzev disney slika ) i sve sto je svecano, nisam taj tip... A ni sportsko ne volim, tipa trese i tako to, moze samo poneeeekad...
    Sve u svemu volim da trosim, a sad na koga trosim, bitno nije

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa....osnovno nesto
    uloske bnevne,nocne,vlazne maramice za sebe,kupku,sampon,regenerator,kreme za lice,telo,ruke,farba za kosu......frizer....
    neka garderobica ali ne retko,donji ves to stalno kupujem.
    Uglavnom to je mesecna potrosnja,nisam skupa za odrzavanje.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove