+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 32

Tema: Cime se bavite u slobodno vreme?ako ga uopste imate!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Cime se bavite u slobodno vreme?ako ga uopste imate!

imate li vremena da:vezete,sijete,radite neki biznis u kuci....ili nesto drugo?

Datum pristupanja
    Oct 2010
    evo ja jos uvek za sada imam vremena da se necim bavim.radim aukcijsku prodaju preko interneta.ali volela bi da naucim da strikam.to me veoma mnogo interesuje zato sto bi onda mogla svojim klincima eto da istrikam carapice,salice,kapice.....naravno kucne obaveze nisam zapostavila....svaki dan kuvanje,ciscenje,brisanje....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    na limundu aukcijske prodaje jel?daj koji je nik da vidim sta prodajes mozda nadjem nesto zanimljivo.
    Ja sam vise na ebay-u mada i na limundu nadjem ponesto.U slobodno vremea sta je slobodno vreme kad imas dete?
    Znam da pletem i vezem ali da heklam ne znam i ne mogu da naucim to mi ne ide od ruke nikako znam da crtam...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    aha!bavimo se kompjuterima,delovima za komp i ostalim stvarima koji spadaju u delove za kompjuter.trenutno imamo na prodaju segu...a sto se tice heklanja....daj objasni mi kako se to radi?!volela bi da imam nekog da mi pokaze,baba mi je u bg a i slabo vidi tako da bi mi dosla i neki sajt o tome...ako imas daj mi pa da pocnem nesto raditi....ja samo znam da sijem i vezem isla sam u tekstilnu...ostalo nam nisu davali kao praksu....

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    dok nisam bila u dr.stanju ... svrckala se po moto skupovima ...malo prljala ruke oko mehanike istih,vozikala se okolo naokolo UZIVALA itd
    sad kad sam u dr.stanju ...uglavnom sam kuci uz sporet sto bi se reklo ...
    pomalo klikcem po netu ...dosadjujem se ...
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama m Pogledaj post
    aha!bavimo se kompjuterima,delovima za komp i ostalim stvarima koji spadaju u delove za kompjuter.trenutno imamo na prodaju segu...a sto se tice heklanja....daj objasni mi kako se to radi?!volela bi da imam nekog da mi pokaze,baba mi je u bg a i slabo vidi tako da bi mi dosla i neki sajt o tome...ako imas daj mi pa da pocnem nesto raditi....ja samo znam da sijem i vezem isla sam u tekstilnu...ostalo nam nisu davali kao praksu....
    ne znam da heklam znam da vezem i pletem i to je lako..imas na youtube kako da pocenes sa pletenjem ali ti je bolje da ti neko pokaze .

Datum pristupanja
    Oct 2010
    muz mi je veliki kompjuteras!!!!!!!!!!i verujte mi na rec od krsa moze da napravi dobar kompjuter za male pare.bavimo se samo kompjuterima(tek smo ih poceli prodavati,do sad smo samo kupovali)pa ako vas interesuje neki komp....ili popravka.........hahaha.....a sto se tice linka.pa neznam mislim da nesmem da ostavim ovako javno....saljem ti p.p tog sajta!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a kad se setim koliko sam nekad imala slobodnog vremena pa ne znam sta cu sa sobom sad sve mora u minut da se isplanira ne treba mi rokovnik sad imam dete kako se zivot pormeni preko noci za cas.
    Kad se setim kao devojka dja tamo dja vamo odem pa kad se vratim a sad do prodavnicce i trk kuci da li je gladan gdeje sta radi da li place da li se ukakio,uzasnije mi tesko ali savet devojkama i zenama bez dece ludujte i ne kupujte satove!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama m Pogledaj post
    muz mi je veliki kompjuteras!!!!!!!!!!i verujte mi na rec od krsa moze da napravi dobar kompjuter za male pare.bavimo se samo kompjuterima(tek smo ih poceli prodavati,do sad smo samo kupovali)pa ako vas interesuje neki komp....ili popravka.........hahaha.....a sto se tice linka.pa neznam mislim da nesmem da ostavim ovako javno....saljem ti p.p tog sajta!
    ajde cekam jer i moj muz radi sa racunarima ko zna mozda su i saradjivali xaxaxxaxxa...jbt mozda je tvoj muz bio kod nas..

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    a kad se setim koliko sam nekad imala slobodnog vremena pa ne znam sta cu sa sobom sad sve mora u minut da se isplanira ne treba mi rokovnik sad imam dete kako se zivot pormeni preko noci za cas.
    Kad se setim kao devojka dja tamo dja vamo odem pa kad se vratim a sad do prodavnicce i trk kuci da li je gladan gdeje sta radi da li place da li se ukakio,uzasnije mi tesko ali savet devojkama i zenama bez dece ludujte i ne kupujte satove!
    lepo si to rekla!ali mislim da te nijedna devojka nece poslusati jer sve se zeli sto pre udati....osim onih koji zeli sve lagano....ali slazem se sa tobom....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove